BEŞİKTAŞ ÖNDER KARAVELİ İLE SÜPER LİG’DE İYİ GİDYOR

Posted by

Kara kartal Beşiktaş’ ta teknik direktör Sergen Yalçın ile yolar ayrıldıktan sonra alt yapı Antrenörlerinden olan 47 yaşındaki U – 19 alt yapı teknik direktörü olan Önder Karaveli ile yola devam etme kararı almışlardı.

Lig de uzun süredir galibiyet alamayan siyah beyazlı takım 47 yaşındaki teknik direktör Önder Karaveli ile yeniden süper lig de kazanmaya başladılar.

Siyah beyazlı takım Beşiktaş süper lig’ de en son galibiyetlerini 25 Ekim’ de kendi sahasında Galatasaray derbisinde aldıkları 2 – 1 ‘lik galibiyet sonrasında 5 hafta lig de galibiyet alamdılar.

47 yaşındaki teknik direktör Önder Karaveli öndesin de son 5 haftada 4 mağlubiyet ve 1 beraberlik alan siyah beyazlı takım yeni teknik direktörleri ile ilk 3 maçından 2 galibiyet ve 1 beraberlik ile ayrılarak iyi bir başlangıç yaptılar.

ÖNDER KARAVELİ BEŞİKTAŞ’TA 3 HAFTADA NELER YAPTI

47 yaşındaki teknik direktör Önder Karaveli siyah beyazlı takım Beşiktaş’ ta Sergen Yalçın sonrasında geçici olarak teknik direktörlük koltuğuna getirilen isim takımın iyi gitmesi ile kalıcı olarak sezon sonuna kadar takımı götürmesi bekleniyor.

Süper lig de ve şampiyonlar liginde kötü bir sezon geçiren kara kartal 47 yaşındaki teknik direktör Önder Karaveli ile süper lig de yeniden kendilerine geldiler.

Kara kartal süper lig de 47 yaşındaki teknik direktör Önder Karaveli öncesinde son 5 maçından da galibiyet ile ayrılamayan takım yeni teknik direktörleri ile iyi bir çıkış yakaladılar.

Süper lig de yeni teknik direktörleri ile kendi sahasında Kayserispor ‘u konuk eden siyah beyazlı takım zorlu karşılaşmadan aldıkları 3 puan ile kendisine geldi. Zorlu Kayserispor maçında geri düşmelerine rağmen oyun disiplininden kopmayan kara kartal ilk maçında yeni hocası ile 4 – 2 ‘Lik skor ile sahadan galip olarak ayrıldılar.

Süper lig de son karşılaşmada ise kendi sahasında Göztepe ile karşı karşıya gelen kara kartal bu karşılaşmada da geriye düştükleri mücadeleden 2 – 1 galip olarak ayrılarak çıkışlarını sürdürdüler.

ÖNDER KARAVELİ VE EKİBİ KADIKÖY’DEN 1 PUAN İLE AYRILDILAR

47 yaşındaki teknik direktör Önder Karaveli süper lig de ki ilk derbisinde ise Kadıköy’ de Fenerbahçe’ ye konuk olan takım sahadan 2 – 2 beraberlik ile ayrılarak 1puan ile dönmüşlerdi.

ÖDER KARAVELİ İLE YOLA DEVAM

Kara kartal da 47 yaşındaki teknik direktör Önder Karaveli süper lig de çıktığı 3 lig maçından da sahaya takımın yansıttığı oyun ve alınana sonuçlar sonun da Başkan Ahmet Nur Çebi de artık arkasında duruyor.

Takımın performansında ki ilerleme ve taraftarında memnun olduğu teknik direktör ile yola devam etmek istiyorlar.

İlerisi için ne olacağı hoca nın elinde olsa da takımın başında çıktığı karşılaşmalar da aldığı sonuçlar ile takımda ki yerini sağlamlaştırdı.