SPOR TOTO 1. LİG’DE DE PLAY-OFF’TA SON ADIM

Posted by

Spor Toto birinci Lig’in play off karşılaşmalarında son adım bu akşam oynanacak. Finalistler öncesi finalistleri belirleyecek olan iki maçta bu akşam, 22 Mayıs Cumartesi akşamı 18’de ve 21’de oynanacak. İstanbulspor ve Altay karşılaşması bu akşam 18’de başlayacak, Samsunspor Altınordu maçı ise bu akşam 21’de başlayacak.

İZMİR TEMSİLCİLERİ PLAY-OFF’TA İYİ

İzmir temsilcileri Altay ve altın Ordu takımları oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Her iki İzmir temsilcisi de final maçı öncesindeki ilk karşılaşmalarda rakiplerini yenerek ikinci maça büyük bir avantaj de başlayacaklar. Altınordu Samsunspor ile karşı karşıya gelecek Altay İstanbulspor ile karşı karşıya gelecek. Belki de final karşılaşmasında iki İzmir temsilcisinin büyük mücadelesini izleyeceğiz.

Altınordu Samsunspor karşısında oldukça büyük bir avantaj sağladı. Bu akşam, 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21:00’de rakibini bir kez daha yenerek finale adını yazdırmak isteyen Altınordu en iyi performansı ile sahaya çıkıp rakibine izin vermeden 90 dakikayı tamamlamak istiyor. Kendi tarihinde ilk kez play off’a çıkacak olan altın Ordu bu mücadeleyi sonuna kadar sürdürüp ilk kez çıktı play-offta finale kadar yükselip oradan da süper lige yükselmek istiyor. Rakibi Samsunspor ise on yıllık Süper Lig özlemini sonlandırmak istiyor.

PLAY-OFF’TA SÜPER LİG HEYECANI

Bir yanda Samsunspor on yıllık özlemini dindirmek isterken diğer yanda ise Altınordu 51 yıllık Süper Lig özlemini sona erdirmek istiyor. Her takımın isteği ve hayali farklı. Hem iki İzmir temsilcisi altın Ordu ve Altay hem de Karadeniz temsilcisi Samsunspor ve İstanbul temsilcisi İstanbulspor finali adını yazdırmak istiyor. Oldukça heyecanlı olacak olan bu iki karşılaşmanın sonunda iki finalist belli olacak.

MAÇLARIN TÜM DETAYLARI

Spor Toto birinci Ligi play-off finalinde önce filan istedi belirleyecek olan iki karşılaşmada bu akşam, 22 Mayıs Cumartesi akşam oynanacak. İlk maç İstanbulspor ve Altay karşısında oynanacak. İstanbulspor ev sahipliğinde oynanacak olan maç bu akşam, 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 18:00’de başlayacak. İstanbulspor ve Altay karşılaşmasının hakemi tecrübeli hakem Ali Palabıyık olacak.

İkinci maç ise Samsunspor ve Altınordu arasında oynanacak. Maçın hakemi Yaşar Kemal Uğurlu olacak. Karşılaşma Samsunspor’un ev sahipliğinde bu akşam bir gün 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21:00’de oynanacak.

Oldukça kritik ve önemli bu iki karşılaşmada TRT Spor üzerinden naklen bir şekilde yayınlanacak.