SPOR TOTO 1. LİG’DE İZMİR DERBİSİ OLACAK

Posted by

Spor Toto birincilik de dün akşam ilgili 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 18:00 ve saat 21:00’de finalistler belli oldu. İlk finalist Altay olurken ikinci finalisti Altınordu oldu. Oldukça heyecanlı merak edilen bu kritik maçın sonucunu da sadece bir takım süper lige yükselecek. Final maçı 26 Mayıs Çarşamba günü olacak.

SPOR TOTO 1. LİG’DE İZMİR BAŞARISI

İki İzmir temsilcisi Spor Toto birinci ligin finalist oldu. Play-off mücadelelerinde rakiplerini eleyerek finalisti isimlerini yazdıran iki İzmir temsilcisi final karşılaşmasında kozlarını paylaşacaklar. 26 Mayıs Çarşamba günü oynanacak olan final karşılaşmasının henüz daha saati ve nerede oynanacak belli olmadı. Detaylar paylaşıldığı zaman sizlerle tabii ki de paylaşacağız.

Hem Altay hem de Altınordu süper lige çıkmak için 90 dakika boyunca kıyasıya mücadele edecekler. Yarı final mücadelelerinde oldukça iyi bir performans sergileyen iki İzmir temsilcisi finalde birbirlerini üstün gelmeye çalışacaklar. Hangi takım kazanırsa kazansın gelecek sezon süper toto süper Lig’de iki İzmir temsilcisi olacak.

Göztepe’nin yanına eklenecek olan diğer İzmir takımı Süper Lig’de ile mücadele edecek. Oldukça başarılı bir sezon geçiren her iki takımda süper lige çıkmak istiyor.

İZMİR FİNAL 26 MAYIS’TA

Hem Altınordu hem de Altay İzmir’i oldukça başarılı bir şekilde temsil ettiler. Final karşılaşmasında da en iyi şekilde performansını sergileyecek olan bu iki takım süper lige yükselmek için en iyi performanslarını sergileyecekler.

Hangi takım kazanırsa kazansın süper toto süper Lig’de gelecek sezon ikinci bir İzmir takımı olacak. Göztepe‘nin yanına ya Altınordu ya da Altay gelecek.

Gelecek sezon için şimdiden heyecanlı bir bekleyiş süren bu iki takım heyecanlarını devam ettirerek Süper lige çıkmayı kesinleştirmek istiyorlar.

Başarılı bir play-off yarı final mücadelesi yaşayan her iki takımda rakiplerini izin vermeden iki maçı da kazanarak finale yükseldiler.

Sezon boyunca rakiplerini izin vermeden en iyi performanslarını sergileyen mücadelelerinde de finale isimlerini yazdırmaya hak kazandılar. Final karşılaşmasında aynı şehri iki takımı birbirlerine karşı üstünlük sağlamak isteyecekler. Oldukça heyecanlı merak edilen bu kritik maçın sonucunu da sadece bir takım süper lige yükselecek.