MİLLİ TAKIM EURO 2020 ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜ

Posted by

Ay yıldızlı A milli erkek futbol takımımız EURO 2020 Avrupa Şampiyonası kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

EURO 2020 kapsamında açılış mücadelesinde İtalya ile 11 Haziran’da karşılaşacak olan ay yıldızlı A milli erkek futbol takımımız Antalya’da başladığı kamp çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Milli takımımızın Regnum Carya Golf & Spa Resort çim sahasında tecrübeli teknik direktör Şenol Güneş’in teknik hayatım özetiminde yapılan İdman medyaya kapalı olarak yapıldı.

OYUNCULAR İKİNCİ AŞILARINI OLDULAR

 A milli takımımızın yapmış olduğu antrenmanın ana bölümünde tecrübeli teknik direktör Şenol Güneş çoğunlukla karşılaşmada üzerinde durulacak Optik ile alakalı çalışmalar yapılırken ar alanda oluşturulacak gücüm organizasyonun çalışmaları ile İdman devam etti.

Yetenekli orta saha oyuncusu İrfan Can Kahveci çalışmalarını fizyoterapist eşliğinde sürdürürken A milli takımımızın yapmış olduğu idmanı yönetim kurulu üyesi Selim Soydan yakından takip etti. Regnum Carya Golf & Spa Resort Sahasında çalışmalarına devam eden ay yıldızlı A milli takımımızın futbolcuları Serik Devlet Hastanesi’nin ziyaret etti.

Futbolcularımızdan başarılı kaleci Altay Bayındır genç savunmacı Rıdvan Yılmaz ve Umut meraş toplamda 11 kişiden oluşan Kafile ile birlikte Antalya’nın Serik Devlet Hastanesinde ikinci dost biontech aşılarını onları sonrasında tekrar takım kampına geri döndü. Başarılar milli futbolcularımızdan Cengiz Ünder yaklaşık iki gün önce Serik Devlet hastanesine gelerek koronavirüs aşısını yaptırmıştı. EURO 2020 için milli takımız hazır.

İLK İDMAN’A BEŞİKTAŞLILAR KATILMIŞTI

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda mücadele edecek olan ay yıldızlı A milli erkek futbol takımımız Bir önceki çalışmasını 21 Mayıs 2021 tarihinde Regnum Carya Golf & Spa Resort sahasında tecrübeli teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yapmış olduğu çalışmalar ile tamamlamıştı. 

Daha önce yapılan bu idmandan yetenekli orta saha oyuncusu ilk İrfan Can Kahveci fizyoterapist eşliğinde takıma dahil olmadan sürdürürken kamp kadrosuna bir önceki gün dahil olmuş olan siyah-beyazlı ekip Beşiktaş’ın yetenekli oyuncuları Dorukhan Toköz de genç futbolcu Rıdvan Yılmaz da antrenmanlarda top koşturmuştu. Ay yıldızlı A milli erkek futbol takımımız EURO 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası kapsamında yapılacak mücadeleler için kamp programı doğrultusunda belirlenen idmanlar ile çalışmalarına tüm hızıyla devam edecek.