MİLLİ TAKIM DEPLASMANDA NORVEÇ’LE

Posted by

A Milli Türkiye takımımız 27 Mart Cumartesi günü deplasmanda Norveç milli takımı ile karşı karşıya gelecek. Aslında maç Norveç’in kendi sahasında, kendi ülkesinde oynanırken Yeni tip koronavirüs covid-19 salgını nedeniyle ülkenin önlemler ekstrem olduğu için maç bağımsız bir şehir ve ülke olan İspanya’nın Malaga kentinde oynanacak.

Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan A Milli takım Türkiye Hollanda maçı gibi bu maçı da kazanarak güç puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor.

MİLLİ TAKIMDA YENİLENME ÇALIŞMASI

Hollanda maçının ardından dört ikilik galibiyet alan A Milli takım Türkiye Norveç maçı için özellikle Hollanda maçında sahada taneyken oyuncularını yenilenme çalışması uyguluyor. Şenol Güneş yönetimindeki A Milli takım Türkiye bu maçı da kazanmak için tüm hazırlıklarını özenle disipline yönetiyor.

Hollanda maçında sahaya çıkan oyuncular yenilenme çalışmalarını uygularken aynı zamanda da milli takım genel olarak şut daralan da uyum ve taktik çalışmaları ile hazırlıklarını tamamlıyor.

Tüm bu hazırlıklarına Riva’da bulunan milli takım kampı ve eğitim Tesisleri’nde uygulayan ve yapan milli takımımız daha sonrasında ise maçın oynanacağı şehir olan İspanya Malaga kentine giderek Orada da kalan hazırlıklarını tamamlayacak. Şenol Güneş öğrencilerine tam olarak güveniyor ve aynı Hollanda maçındaki gibi baskın bir oyun sergilemek istiyorlar.

Bu maçı da kazanarak üç puanı yine kendi hanesine yazdırmak isteyen Türkiye sonrasında salı günü oynanacak olan Letonya maçında kazanarak üç maçta üç galibiyet elde etmek istiyorum Norveç için tüm hazırlıklarını tamamlayan A Milli takım Türkiye özellikle kaleci odaklı hazırlıklarına devam ettirdi.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Norveç ve Türkiye 2022 Dünya kupası elemeleri maçı 27 Mart Cumartesi Günü saat 20:00’de İspanya’nın Malaga kentinde oynanacak.

Tüm bu hazırlıklarına Riva’da bulunan milli takım kampı ve eğitim Tesisleri’nde uygulayan ve yapan milli takımımız daha sonrasında ise maçın oynanacağı şehir olan İspanya Malaga kentine giderek Orada da kalan hazırlıklarını tamamlayacak. Şenol Güneş öğrencilerine tam olarak güveniyor ve aynı Hollanda maçındaki gibi baskın bir oyun sergilemek istiyorlar

Milli takım Türkiye G grubunda yer alan takımlarla bir bir karşılaşıyor kozlarını sahada paylaşıyor. Hollanda maçının galibiyet ardından bu sefer galibiyet ödevi Norveç maçı bakalım maç sonucu nasıl olacak.