Deniz Türüç İçin Birçok Alternatif Var

Posted by

Sezon başında Fenerbahçe’den Medipol Başakşehir takımını kiralanan A Milli Takım formasını da terleten Deniz türüç iyi bir yere sezon geçirdi ve Şampiyonlar Ligi’nde oynama fırsatı buldu. 

şu an Medipol Başakşehir de kiralık olarak forma giyen 27 yaşındaki yetenekli futbolcu Hollanda basınına geleceği ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

Deniz türüç in Medipol Başakşehir de ve Şampiyonlar Ligi’nde gösterdiği performans herkesin takdirini toplamıştı Sezon sonunda Medipol Başakşehir de kiralık Sözleşmesi’nin sona ereceğini belirten Deniz türüç Fenerbahçe ile 1,5 yıllık Sözleşmesi’nin olduğunu belirtti. 

Hollanda basınından Voetbal International Deniz türüç için” İstanbul’da padişah gibi yaşıyor “yorumunu yaparken 27 yaşındaki yetenekli futbolcu geleceği ve Fenerbahçe ile alakalı bazı açıklamalarda bulundu.

Deniz’den Fenerbahçe açıklaması

Fenerbahçe ile 1,5 yıllık daha Sözleşmesi’nin olduğunu belirten Deniz türüç Sezon sonunda Medipol Başakşehir ile kiralık Sözleşmesi’nin biteceğini de belirtti.

Yaz aylarında sözleşmesinin tekrar yenileneceğini ya da başka bir kulübe transfer olacağını belirten Deniz türüç Avrupa’da üst düzey birlikte oynamak istediğini belirtti.

Fenerbahçe geri dönüşüm Süper Lig’in şampiyonu olmak için mücadele vermenin de planları arasında olduğunu belirten Deniz türüç Fenerbahçe’nin büyük ve iyi bir kulüp olduğuna vurgu yaptı. 

Bu sezon şampiyon olması durumunda Fenerbahçe’nin gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edeceğini belirten Deniz türüç bu yıl şampiyonlar ligi deneyim yaşadım harika bir tecrübeydi yani geleceğim ile alakalı birçok senaryo var şeklinde açıklamalarda bulundu.

Sezon başında Medipol Başakşehir’e kiralanan 27 yaşındaki Milli Futbolcu’nun kiralık sözleşmesi sezon sonunda bitecek ve Fenerbahçe’ye dönecek.

Hollanda’ya gitme ihtimali

Muhabirlerin Hollanda’ya dönmekle alakalı sorduğu sorulara Hollanda’ya geri dönmek planlarım arasında yok ancak her an herşey olabilir.

Eğer Hollanda’da oynayacaksam bu çok üst düzey bir takım olmak zorunda çünkü üst düzey takımlar hariç pek çok Hollanda kulübü benim maaşımı ödeyemez.

Kendime fazlasıyla güveniyorum genç yaşımda Hollanda’dan ayrıldıktan sonra herkes takdir edecektir ki nerelere kadar geldim. Şu an ailemle ve kariyerimle çok mutluyum cümleleri ile röportajını bitirdi.

Sezon başında Medipol Başakşehir’e kiralanan 27 yaşındaki Milli Futbolcu’nun kiralık sözleşmesi sezon sonunda bitecek ve Fenerbahçe’ye dönecek.