Beşiktaş’ta Son Dakika Gündem

Posted by

Beşiktaş’ta Amartey ve Cabral gelişmesi yaşandı. Rıdvan Yılmaz transferi hala gündemde ve transfer sonucu ile ilgili gelecek olan para hakkında planlar yapılmaya başlandı. Muhtemel satış gerçekleştikten sonra ve Rıdvan Yılmaz’ın transferi olduktan sonra kazanılan para, transferler için harcanacak planını yapan takım son gelişmeleri hızlandırmaya çalışıyor.

Beşiktaş’ta hedefteki transfer isimleri belli oldu. Kara Kartal, Sporting kanat oyuncusu olan Cabral’ı istiyor. Diğer hedefteki isim ise Leicester’in stoper oyuncusu Amartey olacak. Yeni sezon öncesinde transfer ile ilgili planlarını hızlıca gerçekleştirmek isteyen takım, çalışmalarına devam ediyor. Beşiktaş transfer çalışmaları hızlı bir şekilde ilerliyor.

Cabral ve Amartey Son Dakika Gelişmesi

Cabral ve Amartey transferleri için gerekli olan para, Rıdvan Yılmaz satışından gelecek olan para olacak gibi görünüyor. Kara Kartal, transfer planlarını, parayı hangi transferlere harcayacaklarını kararlaştırdı. Beşiktaş, kadrosunu güçlendirmek için çalışmalara hızlılık katmış ve transfer ile ilgili planlarının çok hızlı bir şekilde ilerlemesini bekliyor, umut ediyor.

Cabral ve Amartey ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Serdar Saatçı gözden çıkarılmıştı. Ardından takım stoper transferi için çalışmalara ve plan yapmaya devam etti. Daniel Amartey, İngiltere Premier Lig ekiplerinden olan Leicester City’de forma giyen bir futbolcudur. Beşiktaş’ın Amartey’e yıllık olarak 2 milyon Euro teklif ettiği de öğrenilmiş, basından duyulmuştu.

Beşiktaş'ta transfer

Siyah Beyazlılar’da Transfer Haberleri

Siyah Beyazlılar için transfer haberleri son gaz devam ediyor. Beşiktaş, Amartey için yıllık olarak 2 milyon Euro teklifinde bulunmuş haberleri gündeme geldi. Amartey, başarılı ve genç bir futbolcudur ve sözleşmesi de gelecek sezon da bitecektir. Beşiktaş, savunma ve hücum için kanat oyuncusu arayışlarını şimdilik gündemine almış ve bu doğrultuda oyuncu planları yapıyor.

Sporting Lizbon’daki Jovane Cabral şimdilik Siyah Beyazlıların ana gündem konusu haline geldi. Cabral için şartları zorlayacak olan Beşiktaş, bakalım transferi yapabilecek mi? Takımının Cabral için 3 milyon Euro talep ettiği de basında yayılan ve en son konuşulan konular arasına girdi. Siyah Beyazlıların son gündem transfer haber sonuçları en yakın zamanda belirlenecektir.