BEŞİKTAŞ BAŞKANI AHMET NUR ÇEBİ: ZAFER İÇİN TÜM TAKIMA TEŞEKKÜR ETTİ

Posted by

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Süper Lig’in 10. haftasında Fenerbahçe derbisinde alınan galibiyet sonrası Sergen Yalçın, teknik ekip ve futbolcuları tebrik etti. Süper Lig’in 10. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Fenerbahçe’yi 4-3 mağlup etti. Bu zaferi, 15 yıl sonra gelen galibiyeti taçlandırmak isteyen başkan Ahmet Nur Çebi tüm takıma güzel bir hediye verdi.

Siyah beyazlılarda başkan Ahmet Nur Çebi, derbinin ardından Nevzat Demir Tesisleri’nde futbolcular ve teknik ekibi tebrik etti.  Teknik direktör Sergen Yalçın, yardımcı antrenörler ve futbolcuları kutlayan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin, Böylesine değerli bir zaferi camiamıza ve bize yaşattığınız için teşekkür ediyorum.

Yönetim olarak size hep güvendik. Sizler de bu güvenimizi boşa çıkarmadınız, dediği öğrenildi.

BEŞİKTAŞ BAŞKANI AHMET NUR ÇEBİ: BİZE ÇOK ANLAMLI BİR HEDİYE VERDİNİZ

Zirve yarışında çok daha iddialı bir konuma geldiklerinin altını çizen Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin, Bize çok anlamlı bir hediye verdiniz. 15 yıl sonra gelen bu galibiyet takımımız ve taraftarlarımız için büyük bir adımdı. Büyük derbiden sonra kendine güvenen bir Beşiktaş ve teknik ekibi ile karşı karşıya kaldı tüm futbolseverler.

Bu tarihi galibiyet için ne kadar teşekkür etsek azdır. Daha iyi günler bizi bekliyor. Sizlere hep inandık, inanmaya, güvenmeye ve arkanızda durmaya da devam edeceğiz. Alın terinize, ayağınıza sağlık, ifadelerini kullandığı aktarıldı.

Bu arada Çebi’nin tesislerde Sergen Yalçın’ın yanı sıra kaptan Atiba Hutchinson İle özel görüşmeler yaptığı da belirlendi.

BEŞİKTAŞ BAŞKANI AHMET NUR ÇEBİ ALACAKLARI ÖDEDİ

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, sarı lacivertlilerle oynadıkları dev derbi maçı için ekstra galibiyet primi vermedi, ancak alacakları kapatarak oyunculara büyük bir sürpriz yaptı.

Derbi öncesinde verdiği sözü tutan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, cuma günü tüm ödemeleri yaparken pazartesi günü de takımın garanti para alacaklarını tamamladı. Dev derbi sonrası yaşanan galibiyet havasını oyuncuların alacaklarına da yansıtan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi takımının moral ve motivasyon bakımından daha ileri noktalarda olmasını istediği görülüyor.

Beşiktaş’ın çıktığı her maçta galibiyet hedefiyle çıktığını görmek için Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi böyle bir iddialı harekette bulundu.