Yusuf Yazıcı Milan’a mı Gidecek?

Posted by
Yusuf Yazıcı

Fransa’da Lille formasıyla son dönemlerde yükselen bir form grafiğine sahip olan milli futbolcumuz Yusuf Yazıcı hakkında daha şimdiden transfer dedikoduları çıkmaya başladı bile. Doğal olarak bu transfer dedikodusu takımlarının başında Yusuf’un San Siro’da hat-trick yaptığı Milan var. Milli futbolcu Yusuf Yazıcı’nın menajeri Adem Cebeci, İtalyan basınından kendisine yöneltilen ve merak edilen bütün soruları cevapladı. İşte o konuşmadan satır başları. 

Milan’dan Yusuf’a Teklif mi Var?

Lille formasıyla performansını günden güne arttıran milli mutfolcumuz Yusuf Yazıcı Milan’a transfer olması gündemde. Bu durumun en büyük sebebi kuşkusuz Yusuf’un San Siro’da yaptğı hat-trick. Yusuf Yazıcı’nın menajeri Adem Cebeci, Yusuf’un San Siro’da yaptıkları rüya gibiydi dedi.

Kendisine ve birçok kişiye tutku dolu anlar yaşattığını belirten Adem Cebeci, bunun daha bir başlangıç olduğunu söyledi. Yusuf’un zamanla kendini daha da geliştireceğinin altını çizen Ahmet Cebeci, şuan işin başındayız ve bizi bambaşka bir kariyer yolculuğu bekliyor, bundan şüphem yok, dedi.

Yusuf’un Şimdiki Değeri Ne kadar?

Milli futbolcumuz Yusuf Yazıcı hem Avrupa Ligi’nde hem de Fransa Lig 1’de attığı gollerle daha şimdiden transfer dedikodularına konu olurken, aynı zamanda güncel değerinide adeta maçtan maça arttırıyor. Menajerine şu anki değeri soruldu. Fakat menajeri Ahmet Cebeci bu soruyu kendisine değil, takımı Lille’e sorulması gerektiğini söyledi. Çünkü menajerine göre Yusuf Yazıcı paha biçilemez.

Yusuf Lille’e Gelmeden Önce Milan’a mı Gidecekti?

2019 yaz transfer sezonunda, milli futbolcumuz Yusuf Yazıcı Lille’e transfer olmadan önce Milan’ın Yusuf’a ilgisi olduğunu yönünde haberler çıkmıştı. Menajeri bu konuyla ilgili şunları söyledi: “Milan’la, Lille transferi öncesi hiç direkt bir temasımız olmadı ama Lazio’nun onun için somut bir ilgisi vardı.”

Milan Şuan Yusuf ile İlgileniyor mu?

Milan’ın San Siro’daki maçın ardından Yusuf’la ilgili bilgi aldığı dedikoduları ortaya çıktı. Hatta Milan’da forma giyen bir diğer milli oyuncumuz Hakan Çalhanoğlu’nun muhtemel ayrılığı söz konusu olursa, onun yerine düşünüldüğü ortaya atıldı. Menajer Ahmet Cebeci bu konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“O maçtan sonra birçok uluslararası çalışan menajer beni aradı. Yusuf fantastikti ve harika bir hat-trick yapmıştı. Milan’la direkt bir kontakt kurmadık. Eğer zaten Milan Yusuf’la ilgilenirse doğrudan Lille’i arayabilir, beni değil.”