Yeni Transferden Şok Sözler!

Posted by

Yeni Transferden Şok Sözler! Transfer edildiği takıma twitter üzerinden küfretti. Şok sözleriyle twitter ve transfer dönemine damgasını vurdu.

Her transfer döneminde fanatiklerin beklentileri artar. Taraftarlarının takım eksikliklerinin yanı sıra, kadroda bir yıldız bulunması da isterler. Yıl içerisinde de bir çok kez istedikleri futbolcuyu dile getirirler. Kulüpler transfer çalışmalarını buna göre yürütür, yolları mevcut oyuncularla ayırır veya kadroya yeni oyuncular ekler.Bu çok yoğun bir süreçtir. Fakat mesele şu ki, bu işlem saçma sebeplerden dolayı bir çırpıda boşa harcanabilir. Taraftar yada futbolcu bu yoğun süreci bir çırpıda harcayabilirler. İşte size saçma nedenlerden dolayı daha takıma gelmeden transferleri iptal futbolcular.

Birbirinden ilginç aynı zamanda trajikomik transfer hikayeleriniz sizler için bu yazıda derledik.

ROBERT LEWANDOWSKI – Patlayan Yanardağ

ROBERT LEWANDOWSKI
ROBERT LEWANDOWSKI

Avrupa’nın en iyi ve önemli golcülerinden Robert Lewandowski, 2010 yılında Lech Poznan’dan Blackburn’e transfer olurken, Eyjafjallajökull yanardağı İzlanda’da patladı. Avrupa’daki tüm uçuşlar iptal edildi. Lewandowski, İngiltere’ye girmek için sabırsızlıkla beklerken Dortmund transferi iptal ettiğini duyurdu.

LOIC REMY – RÜZGAR

LOIC REMY
LOIC REMY

Premier Lig takımı Leicester City, Chelsea ve 2015-16 sezonunda geçici transfer sözleşmesi sırasında Remy’yi takıma kiralamak istedi. Bu sırada, ülkesi Lyon, Fransa’da bulunan Remy, onu sağlık kontrolü için İngiltere’ye götürecek uçak İngiltere’deki şiddetli rüzgar nedeniyle kalkamadı. Leicester City, Lyon’a Remy için bir helikopter göndermek istedi, ancak rüzgar onu engelledi ve transfer rüzgar nedeniyle gerçekleşmedi.

ZLATAN IBRAHIMOVIC – ‘DENEYECEĞİZ’ LAFINI DUYUNCA ÇILDIRDI!

ZLATAN IBRAHIMOVIC
ZLATAN IBRAHIMOVIC

Ibrahimoviç 2000 yılında Malmö oynarken Arsenal’den transfer teklifi aldı. Arsenal basına açıklama yaparken deneyeceğiz diyor ve bu lafı duyan futbolcumuzu çıldırıp, transferden vazgeçiyor. İbrahimoviç bu durumu şöyle açıklıyor; ” Arsenal bana ünlü kırmızı formalarını verdi ve ismim ile birlikte 9 numara vardı. Benim için fantastik bir andı. Arsenal muhteşem bir kulüptü. Ardından Arsenal’e transfer olmam için beni ikna edeceklerini bekliyordum ama onlar “Deneyeceğiz” dediler. Buna inanamadım ve reddettim.” diyor. Ama tabii siz aslında içinden ne dediğini çok iyi biliyorsunuz.

RICARDO PEDRIEL – BUSINESS CLASS BİLET İSTEDİ

Giresunspor anlaşmaya vardığı Pedriel, ailesi için dört kişilik business class bilet talep etmesinin ardından transferi iptal etti.

JULIO REY – ANLAŞTIĞI TAKIMA TWITTER’DAN KÜFÜR ETMİŞ

JULIO REY
JULIO REY

Portekizli orta saha oyuncusu Rey, transfer döneminde Fabre’den Deportivo’ya transfer olmak üzereydi. Sonra bir Deportivo destekçisi 2012 yılında Julio’nun twitter hesabında Deportivo’ya ettiği küfürleri ortaya çıkardı. Ve bu Julio’nun transferini iptal etti.

En iyi spor dedikoduları için sayfamı takipte kal.