Süper Lig’in İlk 3 Haftasında Hatayspor

Posted by

Süper Lig’in 3. haftasında Hatayspor mağlup edildi. Spor Toto Süper Lig 3. haftada Gaziantep FK, deplasman sırasında Hatayspor’u 2 – 1 sonucu ile mağlup etti ve bu durum birçok taraftarı şaşırttı. Hatayspor taraftarlarını ve takipçilerini şaşırtan bir durum olan maç, bazılarını üzse de bazı taraftarları sevindirmiş oldu.

Yeni Hatay Stadyumu, Hatayspor ve Gaziantep FK maçına şahitlik etmiş, maça ev sahipliği yapmıştı. Gaziantep FK, 2 – 1 skoru ile maçı kazanmıştı. Gaziantep FK galibiyet gollerini 7. ve 49. dakikada getiren oyuncuların performansı da harikaydı. 7. dakikada Joao Figueiredo, 49. dakikada Marko Jevtovic galibiyeti getiren golleri kaydettiler. Hatayspor 31. dakikada Kaabi golü ile sevindi.

Hatayspor ve Gaziantep FK Maçı

Spor Toto Süper Lig’in 3. haftasındaki gelişmeler yankısını sürdürmeye devam ediyor. Gaziantep FK deplasmanında maç sonucu bazı taraftarları sevindirerek bazı taraftarları üzmüştür. Süper Lig 3. haftada Gaziantep FK, maç deplasmanında Hatayspor’u mağlup etti ve gollerin puanını hanesine başarıyla yazdırdı.

Spor Toto Süper Lig 3. haftada Gaziantep FK ve Hatayspor kozlarını paylaştılar ve harika gollerle güzel bir maç keyfini taraftarlara, izleterek yaşattılar. Maç sonuçları her zaman için bazı taraftarları üzerek bazılarını mutlu etmektedir. Yeni Hatay Stadyumu’nda Hatayspor ve Gaziantep FK maçı oynandı. Hatayspor tek gol sevincini Ayoub El Kaabi ile yaşamış oldu.

Spor Toto Süper Lig 3. Hafta

Spor Toto Süper Lig 3. haftada Akdeniz ekibinin Hatayspor’un tek gol mutluluğu 31. dakikada Ayoub El Kaabi sayesinde yaşanmış oldu. Gaziantep FK, 3 puan sahibi oldu ve maç performansı ile taraftarlarını sevindirdi. Süper Lig ilk haftada Hatayspor puan kazanamadı. Gaziantep FK ise Süper Lig ilk haftasında 7 puana kadar kendini yükseltmiş oldu.

Spor Toto Süper Lig 4. haftada ise yaşanan gelişmelerde Hatayspor’un, Kasımpaşa deplasmanına konuk olacağı ve bunun 28 Ağustos’ta gerçekleşeceği belirtildi. 28 Ağustos Pazar günü 19.15 saatinde Kasımpaşa deplasmanına Hatayspor’un konuk olacağı açıklandı. Gaziantep FK 26 Ağustos’ta 21.00 saatinde Antalyaspor’u ağırlayacak bilgisi de gelen haberler ve son gelişmeler arasındadır.