SÜPER LİG’DE 31. HAFTANIN HAKEMLERİ

Posted by

Süper Lig’de 30. haftanın ardından 31. hafta yarın, 19 Mart Cuma günü itibari ile başlayacak. 19 Mart itibari ile başlayacak olan 31. hafta çok önemli maçlara ev sahipliği yapacak. Özellikle herkesin ama herkesin merakla beklediği Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisi 31. haftanın üçüncü gününde oynanacak.

Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisinin yanı sıra bir de Galatasaray ve Çaykur Rizespor aynı zamanda da Trabzonspor Ankaragücü gibi önemli diğer maçlarda ev sahipliği yapacak olan 31. haftanın hakemleri belli oldu.

DERBİ HAKEMİ HALİL UMUT MELER

31. haftanın en önemli maçı Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisi. Beşiktaş’ın ev sahipliğinde oynanacak olan 21 Mart Pazar akşamı saat 19:00’da başlayacak. Bu önemli maçın önemli derbinin hakemi Halil Umut Meler olacak. Halil Umut Meler’in yardımcıları ise Mustafa Emre Eyisoy ve Cevdet Kömürcüoğlu olacak.

Maç için her iki takımda tüm hazırlıklarını tamamladı. Özellikle son zamanlarda hakem kararları ve VAR hakeminin kararları maçın gidişatına oldukça etkiliyor. Halil Umut Meler’in 90 dakika boyunca vereceği kararlar maçın gidişatına nasıl etkileyecek ve maç nasıl sonuçlanacak oldukça merak ediliyor.

Beşiktaş bu maçı kazanarak liderlik koltuğuna daha da sağlamlaştırmak istiyor. Fenerbahçe ekibi ise geçen hafta Gençlerbirliği karşısında aldıkları yarayı saran liderlik yarışından kopmamak için bu maçı kazanmak istiyor. Fenerbahçe yönetimi özellikle Erol Bulut’un ilk 11 seçiminden ve oyunculara karşı tavrından dolayı rahatsız olduğu için belki de bu maç Erol Bulut yönetimindeki son Fenerbahçe maçı olacak.

GALATASARAY ÜÇ PUAN ARAYACAK

Süper Lig’in 31. haftasındaki başka bir önemli maç ise Galatasaray’ın ev sahipliğinde oynanacak olan Galatasaray Çaykur Rizespor maçı. Bu maçın hakemi Volkan Bayaraslan olacak. Volkan Bayarslan’ın yardımcıları ise Âli Saygın Ömer ve Serkan Olguncan olacak.

Galatasaray kendi evinde oynanacak olan bu maçı kazanarak üç puanı almak istiyor. Alacağın üç puanla tekrar liderlik yarışında daha aktif bir rol oynayacak olan sarı kırmızılı ekip maçı kazanmak için tüm hazırlıklarını tamamlıyor.

TRABZONSPOR ÜÇ PUAN ARAYACAK

Trabzonspor son haftalarda aldığı talihsiz maç sonuçlarıyla süper Lig’in 31. haftasında kesin bir galibiyet bulmak istiyor. Bu hafta Ankaragücü’nü kendi evinde ağlayacak olan Trabzonspor ekibi maçı kazanarak üç puanı kendi hanesine yazdırma peşinde. Trabzonspor Ankaragücü maçının hakemi ise Zorbay Küçük ve onun ekibi ise İbrahim Çağlar Uyarcan ve Kemal Yılmaz olacak.

Herkesin merakla beklediği maç şüphesiz ki Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisi ama onun dışında yine aynı şekilde bir sürü önemli maç 31. hafta da oynanacak. Oynanan her maç artık şampiyonluk haftasına yaklaştığımız için alt sıralardan en üst sıraya kadar her takımı derinden etkileyecek ve sıralamayı değiştirecek nitelikte.