SÜPER LİG’DE 18. HAFTA KARŞILAŞMALARI

Posted by

Süper ligin 18. Hafta karşılaşmaları hafta içinde oynanacak olan karşılaşmalar ile devam edecek.

Hafta içinde 18. Hafta ‘ da 21 Aralık Salı günü başlayacak Perşembe günü Beşiktaş ile Göztepe maçı ile son bulacak.

SÜPER LİG’DE 18. HAFTA SALI GÜNÜ KARŞILAŞMALARI

Süper lig de 18. Haftada Salı günü maçlarında açılış genç teknik adam Nuri Şahin‘in çalıştırdığı Antalyaspor ile İstanbul ekibi ligin son sırasında bulunana takım Kasımpaşa ile 17:00 ‘ da karşı karşıya gelecekler.

Kasımpaşa için oldukça kritik olan mücadeleden alt sıralardan kurtulmak adına puan veya puanlar almak zorundalar.

Günün aynı saatinde başlayacak olan bir diğer karşılaşma ise İstanbul Başakşehir ile Karadeniz ekibi GZT Giresunspor arasında oynanacak. 

Genç teknik adam Emre Belözoğlu ile iyi bir çıkış yakalayan İstanbul Başakşehir kendi sahasında konuk edecekleri Karadeniz ekibi GZT Giresunspor ile oldukça keyifli bir karşılaşma bekliyor.

Karadeniz ekibi GZT Giresunspor süper lig‘de son haftalarda ki artan performansları ile süper lig de alt sıralardan kurtularak orta sıralar da yer alan takım zorlu karşılaşmadan alacakları  puan ile kazanarak devam etmek istiyorlar.

Günün en önemli karşılaşmalarından birisi de orta sıraları yakından ilgilendiren mücadele de haftalar dır galibiyet alamayan sarı kırmızılı takım Galatasaray Adana Demirspor deplasmanın da olacaklar.

Süper lig de uzun süre sonra karşı karşıya gelecek iki takım da galibiyet için sahada olacaklar.

Sarı kırmızılı takım Galatasaray karşılaşma öncesinde 24 puan ile 11. Sırada yer alırken Adana Demirspor ise 26 puan ile 7. Sıraya kadar yükselmiş durumdalar.

Salı gününün kapanış maçı İzmir’ de Alta ile lider Trabzonspor arasında oynanacak olan mücadele ile sonra erecek.

İzmir ekibi Altay lig de kötü sonuçlar almaya devam ederken lider bordo mavili takım içinde sahadan 3 puan ile ayrıla bileceği bir karşılaşmadan hata yapmadan yoluna devam edeceklerdir.

SÜPER LİG’İN ÇARŞAMBA GÜNÜ MAÇLARI

Süper lig de Çarşamba günü maçların da acıkış Sivas ‘da olacak. Sivasspor ile süper lig de alt sarılardan kurtulmak isteyen Karadeniz ekibi Çaykur Rizespor karşı karşıya gelecekler.

Süper lig de 18. Haftanın en önemli karşılaşması ise Hatay da oynanacak. Ömer Erdoğanlı Hatayspor kendi sahasında İlhan Palut ‘ lu Konyaspor u konuk edecekler. İki teknik adamın karşılaşması oldukça merak edilirken haftanın da en önemli maçı olmuş durumda.

Gaziantep FK kendi sahasında konuk edecekleri Alnayspor ile zorlu mücadele de he iki takım da 3 puan için sahada olacaklar.

Çarşamba günü kapanışı İstanbul ‘da Fatih Karagümrük ile Fenerbahçe arasında ki karşılaşma ile son bulacak.

PERŞEMBE GÜNÜN İKİ KARŞILAŞAM İLE SON BULACAK

Süper lig de 18. Haftanın kapanışı Yeni Malatyaspor ile Kayserispor arasında oynana karşılaşma ile başlarken, Beşiktaş ile Göztepe arasında ki mücadele ile sona erecek.