OZAN KABAK İYİ İŞ ÇIKARDI

Posted by

Premier Ligi’nde dünyanın en büyük kulüplerinden olan Liverpool al geçtiğimiz kış dönemi transfer periyodunda kiralık olarak katılmış olan milli futbolcumuz Ozan kabak Liverpool forması altında Premier lig kapsamında yapılan Wolverhampton mücadelesinde göstermiş olduğu performans ile takdirleri bir kez daha toplamayı başardı.

Premier Lig kapsamında yapılan Liverpool Wolverhampton mücadelesinde Milli futbolcumuz Ozan kabak harika bir performans ortaya koydu ve Liverpool üç puanı hanesine yazdırmayı başardı.

MAÇIN ADAMI SEÇİLDİ

Premier Lig kapsamında sıkıntılı bir süreç yaşayan ve Volvo Remzi mücadelesi öncesinde çıktığı 7 karşılaşmada yalnızca bir galibiyet alıp 6 karşılaşmada ise sahadan boynu bükük ayrılmış olan Liverpool’da milli futbolcumuz Ozan Muhammed kabak göstermiş olduğu performans sonrasında maçın adamı seçildi.

Liverpool 13 puanla karşılaşmadan ayrılmasını sağlayan golü 45 dakikada Diogo Jota kaydetti. Liverpool Premier lig kapsamında yapılan Wolverhampton mücadelesinden almış oldu 3 puan ile Lig kapsamında puanını 46’ya çıkarırken ligin 6 sırasında kendisine yer buldu.

Milli yıldızımız Liverpool forması altında 90 dakika sahada mücadele ederken yapmış oldu başarılı müdahaleler ile dikkatleri üstüne topladı. 

Milli oyuncumuz Ozan Muhammed kabak maçın adamı olurken Liverpool ekibe sosyal medya platformu olan Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda milli oyuncumuzun fotoğrafını paylaşarak ‘BIG Performance’ yani harika performans anlamına da gelen bir not düştü ve Ozan’ın maçın adamı olduğunu bildirdi.

KLOPP ÖVGÜ İLE BAHSETTİ

 Milli futbolcumuz Ozan Muhammed kabak mücadelede Toplamda 6 top uzaklaştırırken 3 kez ikili mücadele kazandı ve 3 kez de hava topu kazanmayı başardı. 

Yetenekli savunmacının pas isabeti ise %86,8’idi. Karşılaşmanın ardından mücadele ile ilgili yorumlarda bulunan Liverpool efsane teknik direktörü Jürgen Klopp Ozan Kabak’ın ve Phillips in art arda 2 mücadele ile çıktığını ve çok iyi performans gösterdiklerini adama Traore’nin savunulması neredeyse imkânsız olan bir hızlı olduğunu ancak yetenekli oyuncuların bu büyük görevi başarı ile yerine getirdiklerini söyleyerek oyuncular hakkında övgü ile bahsetti.

Premier Ligi’nde dünyanın en büyük kulüplerinden olan Liverpool al geçtiğimiz kış dönemi transfer periyodunda kiralık olarak katılmış olan milli futbolcumuz Ozan kabak Liverpool forması altında Premie Lig kapsamında yapılan Wolverhampton mücadelesinde göstermiş olduğu performans ile takdirleri bir kez daha toplamayı başardı.