MESUT ÖZİL’DE SON DURUM

Posted by

Süper Lig’in sarı-lacivertli ekibe Fenerbahçe’de Süper Lig kapsamında Yapılan mücadelede ve Antalyaspor’un Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda konuk olduğu mücadelede şanssız bir sakatlık yaşamış olan Mesut Özil, sosyal medya aracılığıyla durumun hakkında bilgiler verdi.

Premier Lig’in dev Kulübü olan Arsenal’de Arteta ile yaşamış olduğu problemler nedeniyle Kadro dışı bırakılan ve uzun bir süre boyunca forma giyemeyen, kariyeriyle ve teknik bilgisi ile adından sıkça söz ettiren yetenekli oyuncu, Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil Süper Lig kapsamında oynanan ve sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’nin Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda Antalyaspor’u konuk ettiği karşılaşmada şanssız bir sakatlık yaşamış ve oyundan sedye ile çıkmak zorunda kalmıştı.

Oyuncunun yaşamış olduğu şanslı sakatlığın ardından bir başka kış transferi irfan Can Kahveci, Mesut Özil yerine oyuna dahil olmuştu.

PAYLAŞIM YAPTI

Sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe ile 2021 yılında mağlubiyet almayan tek takım olma ünvanına geçtiğimiz haftalarda kaybeden Antalya temsilcisi kırmızı-beyazlı ekip Antalyaspor ile Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda oynamış olduğu mücadelede yaşamış olduğu şans sakatlık nedeniyle sedye ile oyun kenarını alınan yıldız oyuncu Mesut Özil’in Ayağında ödem tespit edildiği ve en az 1 aylık süre zarfında sahalardan uzak olacağı söylenmişti.

Tecrübeli Yıldız söz gelmedi Platformu olan Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile sakatlığının son durumu hakkında takipçilerine bilgi aktardı.

SÜREÇ İYİ GEÇİYOR

Kış transfer döneminde büyük bir sansasyon ile sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe kadrosuna katılan ve imza atmaya gelirken uçağı binlerce taraftar tarafından takip edilen büyük oyuncu, müthiş sol ayak Mesut Özil Antalyaspor karşılaşmasında ciddi bir sakatlık yaşanmış ve en az 4 haftalık sürede forma giyemeyeceği öğrenilmişti.

Tecrübeli oyuncu sosyal medya platformu hesabından yapmış olduğu paylaşım ile sarı-lacivertli Fenerbahçe taraftarının adeta yüreğine su serperek sakatlığı hakkında bilgi verdi.

Oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda fotoğrafında paylaşarak Rehabilitasyon sürecinin çok iyi geçtiğini en kısa sürede sahalara dönmek için gayret ve mücadele ettiğini söylerken verdikleri emeklerden dolayı Sağlık ekibine de teşekkür etti.

Tecrübeli oyuncu Mesut özledim kış transfer döneminde sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’ye katılmıştı ancak forma giydiği karşılaşmalarda göstermiş olduğu performans ile henüz bekleneni verememişti.