MESUT ÖZİL BUGÜN 3,5 YIL İÇİN İMZA ATACAK

Posted by

Mesut Özil transferi “rüya transfer” olarak lanse edildi, dedikodular aldı başını gitti, Mesut Özil Amerika’ya gidecek dediler, Arsenal ile devam edilecek denildi, denildi, denildi… Mesut Özil bugün, 27 Ocak Çarşamba günü saat 15.00’te Fenerbahçe ile 3,5 yıllık sözleşmesine imza atacak ve tüm transfer resmiyete dökülecek.

Dünyaca ünlü Alman asıllı futbolcu Mesut Özil‘in transferi tüm dünyayı yakından ilgilendiriyor. Tüm dünya basını bu transfer için nefeslerini tuttu ve imza töreni için geri sayıma başladı. Mesut Özil özel uçakla getirtildiği İstanbul’da transfer sürecini hem hızlandırdı hem de bireysel antrenmanlarına çıkmaya başladı.

MESUT ÖZİL ARTIK FENERBAHÇE’DE

Gel gündüzle gece olalım, gel hep beraber mesut olalım şarkısını paylaşarak transfer sürecini resmiyete döken Fenerbahçe yönetimi rüya transferine kavuşmak için dakikalar sayıyor artık. Evet bireysel antrenmanlar, takımla buluşma, forma giymeye başladı fakat resmi olarak imzalar bugün, 27 Ocak Çarşamba günü saat 15.00’te atılacak.

Mesut Özil’in her hareketi, her paylaşımı haber değeri taşıyor. Bugün olacak olan imza töreni de tüm basının gözü önünde olacak. Tüm dünya basının merak ettiği bu imza gününe 64 farklı kuruluş, 132 basın mensubunun yanı sıra AP, Reuters, BBC ve Bild’in de aralarında bulunduğu 10 yabancı kurum akreditasyon başvurusunda bulundu. 

Mesut Özil ile beraber biz bambaşka bir Fenerbahçe göreceğiz. Erol Bulut takımı, çıkacağı maçları artık Mesut Özil’e göre kuracağını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Mesut Özil tüm dünyanın merakla beklediği ve izleyeceği imzayı bugün, 27 Ocak Çarşamba günü saat 15.00’te atacak ve Fenerbahçe forması ile 3,5 yıll boyunca sahada ter dökecek.

67 NUMARALI FORMA RESMİLEŞİYOR

Alman asıllı futbolcu Mesut Özil yarım sezon boyunca sarı lacivertli formayı 67 numara ile terletecek. 10 numarasın kendisi için ikonik olan forma numarasına yarım sezon sonra kavuşacak ve 3 yıl boyunca o formada Fenerbahçe’yi temsil edecek.

Artık bambaşka bir Fenerbahçe izleyeceğiz ve Özil’in ilk çıkacağı maçta Çaykur Rizespor maçı olacak. İmza töreni bugün, 27 Ocak Çarşamba günü saat 15.00’te atılacak. Tüm dünya basını ve Fenerbahçeli taraftarlar saat 15.00 için dakika sayıyor. Hayırlı olsun Mesut Özil, hayırlı olsun Fenerbahçe!