MESSİ’NİN PARİS SAİNT – GERMANİN’E KATKISI

Posted by

Bu sezon yaz transfer sezonun da dünyaca ünlü Arjantinli yıldız isim 34 yaşındaki LionelMessi’ yi bonservis bedeli ödemeden kadrosuna katan Fransız devi Paris Saint-Germain (PSG) büyük ses getirmişti.

Dünyaca ünlü yıldız isim 34 yaşındaki Lionel Messi’ nin Fransız devi Paris Saint – Germain ( PSG ) ‘ e transferinin etkilerinin detayları ortaya çıktı.

Fransız devi Paris Saint -Germain ( PSG ) ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık anlaşmaya varan dünyaca ünlü Arjantinli Lionel Messi’nin bu transferi Fransız kulübünü oldukça olumlu bir şekilde etkilemiş durumda.

Dünyaca ünlü yıldız Arjantinli Lionel Messi’ nin gelişinin ardından forma satışlarında rekor kırılırken Fransız ekibine ise Kulüp Sponsorlukları teklifi de yağmış durumda.

Arjantinli Lionel Messi’ nin Fransız devi Paris Saint – Germain ( PSG )’ ye gelmesi ile ticari anlamda büyük gelirler elde eden takım 34 yaşındaki oyuncunun gelişinin ardından forma satışlarında rekor kırıldı.

PSG‘DE SPONSORLUKLAR NE DURUMDA

Arjantinli Lionel Messi’ nin Fransız devi Paris Saint -Germain ( PSG )’ ye gelmesi ile takıma sponsorluk teklifleri yağmaya başladı.  Büyük gelir elde ettikleri yıldız isim Lionel Messi‘ den bonservis bedeli de ödemeden kadrosuna kattıkları yıldız oyucunun takıma gelişi ile hem forma satışları hem de sponsorluk gelirleri ile beraber kazançlarını katlamış durumdalar.

PSG SOSYAL MEDYADA KISA SÜREDE ÇOK BÜYÜK ETKİLEŞİM ALDI

Sosyal medyanın dünya üzerinde ki etkisine bakıldığında Arjantinli LionelMessi’ nin Fransız devi Paris Saint – Germain ( PSG )’ ye gelmesi ilesosyal medya hesaplarında ki etkileşim ile dikkatleri çektiler.

Arjantinli LionelMessi’ nin Fransız kulübüne imza atması ile beraberinde sonrasındaki haftada tüm sosyal medya hesaplarında 20 milyon’ dan fazla abone kazanmış durumdalar.Arjantinli Lionel Messi’ nin kulübe imzasın dan sonra Fransız ekibinin sosyal medya takipçi sayıları her ay 1 milyon artarak büyük etkileşim elde etmiş oldular.

Fransız ekibi PSG ‘ de Arjantinli Lionel Messi’nin gelmesi ile de sosyal medyadaki etkileşim sayısı ise 150 milyon ‘ u geçerken tarih de ki tüm kulüp ve oyuncu hesapları tarihinin en yüksek oranı oldu.

PSG BİLET SATIŞLARINA YETİŞEMİYOR

Arjantinli LionelMessi’ nin Fransız ekibi PSG ‘ye gelmesi ile beraberinde yıldız ismi canlı olarak tribünler den canlı olarak da izlemek isteyen taraftar sayı da bir hayli fazla olunca biletler de yetmiyor.

PSG iç sahada ki maçlarında biletlere büyük talep olurken taleplerin hepsini de karşılayamayan kulüp karaborsa da daha fazla fiyatlara da satılmasının önüne geçemiyorlar.

Her anlamda takıma pozitif katkılar sağlayan Arjantinli Lionel Messi takımı ile beraber15 maça çıkan ve 6 gol 5 asistlik performans sergileyerek takımına katkı vermeye devam ediyor.