KASIMPAŞA TEHLİKELİ BÖLGEYE YAKLAŞTI

Posted by

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftasında Kasımpaşa Spor kulübü kendi evinde, kendi sahasında yeni Malatyaspor ile karşı karşıya geldi. Maçta bir türlü istediği gibi üstünü kuramayan Kasımpaşa Spor kulübü karşılaşmadan bir puan alarak ayrılmak durumunda kaldı. 36 puan 15. sırada yer alan Kasımpaşa Spor kulübü eleme potasında sadece üç adam uzaklıkta.

KASIMPAŞA 36 PUANDA

Kasımpaşa ve yeni Malatyaspor karşılaşmasında gole en çok yaklaşılan maçın 15. dakikasında yeni Malatyaspor oldu. Kasımpaşa Spor Kulübü’nün kalecisinin yaptığı hatadan sonra yeni Malatyaspor gole ne kadar yaklaşmış olsa da top ile buluşmadığı için gol pozisyonu olmadı. Karşılaşmada oyuncular değişti olmazlar değişse de skor türlü değişmedi. İlk eşitlikle kapatan her iki takım ikinci yarıda bu işi de bozmak için sahaya çıktı.

Fakat sonuçla herhangi bir değişiklik olmadı. Karşılaşmanın 81. dakikasında Kasımpaşa Spor Kulübü’nün oyuncusu Tarkan serbest sarı kart gördü. Karşılaşmanın son saniyeleri ne kadar her iki takımda performansını sergiledi fakat skorda değişen bir şey olmadı.

KASIMPAŞA’DA SON DURUM

Ev sahibi takım Kasımpaşa Spor kulübü 34. haftayı bir puan alarak kapattı. Kendi evinde berabere kaldı yeni Malatyaspor ile puanları dönüşen Kasımpaşa Spor kulübü 36 puana yükseldi ve 15. sırada yer alıyor. Evinde konuk ettiği yeni Malatyaspor takımında 34 puanla 16. sırada yerini aldı.

Kasımpaşa Spor kulübü hem de yeni Malatyaspor takımları tehlikeli bölge diğer alıyorlar. Eleme potasında sadece birkaç sıra üstte yer alan her iki takımda gelecek haftaları şimdiden iyi bir şekilde planlamak durumundalar.

Kasımpaşa Spor kulübü Süper Toto Süper Lig’in 35. haftasında 18 Nisan Pazar günü deplasmanda Gaziantep futbol kulübü ile karşı karşıya gelecek. Kazanmak için şimdiden hazırlıklara başlayın Kasımpaşa Spor kulübü deplasmanından üç puanla olarak dönmek istiyor.

Yeni Malatyaspor takımı ise süper Lig’in 35. haftasında 17 Nisan Cumartesi günü kendi evinde, kendi sahasında Alanyaspor ile karşı karşıya gelecek. Malatyaspor takımı da bu maçı kazanarak evinde üç puanı göğüslemek istiyor.