HDI Sigorta İle Yola Devam

Posted by

Türkiye’nin köklü kulüplerinden Galatasaray HDI ile 1 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı.  Türk Telekom Arena Stadı’nda düzenlenen imza töreninde HDI Sigorta Galatasaray’ın erkek ve kadın voleybol takımlarına forma sponsoru olduğu bildirildi.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay yapılan imza töreninin ardından bazı açıklamalarda bulundu. Bildiğiniz gibi HDI sigorta ile yıllardır süregelen bir birlikteliğimiz vardı yapılan görüşmeler sonrasında 2020/2021 sezonunda erkek ve kadın voleybol takımlarımızın ismi Galatasaray HDI sigorta olarak devam etmesinde karar kıldık.

Her iki taraf için de güzel ve yine başarı dolu bir dönem ve sezon olur umarım.

Yusuf Günay açıklamalarda bulundu

Pandemi sebebiyle iptal edilen Avrupa Ligi hakkında konuşan Yusuf Günay bu sponsorluk da birlikte Gücüne Güç katarak Avrupa Ligi kupasını Müzesi’ne götürmek istediğini Erkek ve bayan voleybol takımının Bu amaçla özverili olarak çalıştığını belirtti.

Nedim Özbey İspanya’da rahatsızlandı

Voleybol erkekler Şampiyonlar Ligi kapsamında son 16 turunda 15 Aralık 2020 tarihinde itmiş oldukları İspanya ülkesinin Las Palmas kentinde kendini kötü hissetmemesi sonucu rahatsızlanarak hastaneye yatırılan Galatasaray HDI sigorta erkek voleybol takımı başantrenörü Nedim Özbey Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talimatıyla Sağlık Bakanlığı tarafından temin edilecek 1 ambulans uçakla ispanya’dan Türkiye’ye geri getirilecek .

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı iletişim Başkanlığı ndan konuyla ilgili açıklama yapıldı Sağlık Bakanlığı tarafından temin edilecek olan ambulans uçak İspanya’nın kanarya adalarında bulunan Las Palmas şehrine Türkiye saati ile 18:00’da hareket etmesi planlanıyor.

Ambulans uçağın 22:00 da ise Türkiye’ye geri dönerek İstanbul’a inmesi bekleniyor Aynı zamanda A Milli erkek voleybol takımının da patron olduğunu yapan 65 yaşındaki deneyimli baş antrenör Nedim Özbey 16 Aralık 2020 tarihinde akşam saatlerinde geçirmiş olduğu rahatsızlık sebebiyle hastaneye kaldırılmıştı.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Galatasaray erkek Voleybol Takımı baş antrenörü Nedim Özbey’in sağlık durumu nedeniyle bir havayolu şirketi ile seyahat etmesinin riskli olduğunu kaydederek Sağlık Bakanlığı ait bir ambulans uçakla Türkiye’ye getirilmesini istedi.

65 yaşındaki deneyimli başantrenör Nedim Özbey’in tedavisi Türkiye’de devam edecek. 65 yaşındaki tecrübeli başantrenör Nedim Özbey CEV Şampiyonlar Ligi kapsamında Galatasaray erkek voleybol takımının başında son 16 turu nedeniyle İspanya’ya gitmişti.