GENÇLERBİRLİĞİ TEHLİKEDEN ÇIKMAK İSTİYOR

Posted by

Spor Toto Süper Lig’in 37. haftasında Gençlerbirliği takımı kendi evinde, kendi sahasında, Ankara Eryaman Stadı’nda Çaykur Rizespor ile karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 23 Nisan Cuma akşamı saat 20:30’da başlayacak. Karşılaşmanın hakemi Bahattin Şimşek olacak.

Gençlerbirliği tehlikeden uzaksamak ve eleme potasından bir an önce çıkmak için bu maçı kazanmak istiyor. Maçı kazanarak evinden galibiyetle, mutlulukla sahadan ayrılmak için 90 dakikanın her saniyesinde her iki yarıda da tüm performansını sergilemek istiyor.

GENÇLERBİRLİĞİ 3 PUAN PEŞİNDE

Süper toto süper Lig’in 37. haftasında Gençlerbirliği takımı kendi evinde, kendi sahasında Çaykur Rizespor ile karşı karşıya gelecek. Bu maçı kazanmak durumunda olan Gençlerbirliği takımı eleme potasında çıkmak istiyor. Şu anda Spor Toto Süper Lig’de 32 puanla 20. sırada yer alan Gençlerbirliği takımı sıralamasını ve puanını yükseltmek istiyor. Kırmızı siyahlı Gençlerbirliği takımı kalan altı haftayı başarılı ve galibiyetle tamamlamak istiyorlar.

Spor Toto Süper Lig’in ilk yarısında Rizespor’un ev sahipliğinde oynanan maç 1-1’lik eşitlikle tamamlanmıştı. Gençlerbirliği takımının artık eşitlik sonucuna tahammülü kalmadı. Geçen hafta Kayserispor ile karşı karşıya gelen Gençlerbirliği takımı iki gol attı fakat kendi kalesinde de iki gol gördüğü için maç eşitlikle sonuçlandı. Aldığı bir puan Gençlerbirliği takımına yetmedi.

Rizespor karşısında kesin bir galibiyet arayacak olan Gençlerbirliği takımı bu maçı kazanmak istiyor. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Gençlerbirliği takımı maçı kazanarak kendi evinde galibiyetle sahadan mutlu bir şekilde ayrılmak istiyor.

Alacağı üç puanla 35 puanla yükselecek olan Gençlerbirliği takımı aynı zamanda da 20. sırada 18. sıraya yükselebilecek. Eleme potasının ilk sırasında yer alabilecek olan Gençlerbirliği takımı bir sonraki haftada eleme potasından çıkabilecek. Gençlerbirliği takım bu avantajı ve bu önemli maçı kazanmak istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Spor Toto Süper Lig’in 37. haftasında Gençlerbirliği takımı kendi evinde, kendi sahasında Eryaman Stadı’nda Rizespor ile karşı karşıya gelecek. Maçın hakemi Bahattin Şimşek olacak ve karşılaşmayı beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz. Maç bu akşam, 23 Nisan Cuma akşamı saat 20:30’da başlayacak.