GAZİANTEP FK’DE İSTİKRAR YOK

Posted by

Süper toto süper Lig’in 39. haftasında Gaziantep futbol kulübü kendi evinde, kendi sahasında Sivasspor ile karşı karşıya geldi. Bu maçı kazanarak puanını artırmak isteyen Gaziantep futbol kulübü evinde üç puanı kaybetti. Gaziantep futbol kulübünün son üç maçı kaldı.

İlk olarak Kayserispor ile karşı karşıya gelecek olan Gaziantep ardından Rizespor ve Hatayspor ile karşı karşıya gelecek. Kalan maçlarını kazanmak isteyen Gaziantep futbol kulübü üç puanları toplamak sıralamasını yeniden yükseltmek istiyor.

Teknik direktörlerinden umduğunu bulamayan Gaziantep Futbol Kulübü yönetiminin ilk 5 takımın içerisinde yer alma hedefi son haftalarda sekteye uğradı.

GAZİANTEP FORMDA DEĞİL

Süper toto Süper Lig takımlarından birisi olan Gaziantep futbol kulübü son haftalarda istediği istikrarı sağlayamıyor. Üst üste galibiyet alamayan Gaziantep futbol kulübü son olarak kendi evinde Sivasspor ile karşı karşıya geldi.

Rakibine karşı üstün olamayan Gaziantep futbol kulübü kendi kalesine gördüğü tek golle maçı kaybetti. Skoru eşitledim ya Gaziantep futbol kulübü üç puanı sahada bırakarak evinden mağlubiyetle ayrıldı.

Karşılaşmanın ilk ve tek 30. dakikada Sivas’ta takımı kaydetti.30. dakikada gelen gölün ardından Sivasspor takımı öne geçti. Kalan dakikalarda ev sahibi takım Gaziantep beraberliği sağlayacak koli aramak istese de bir türlü bulamadı. Karşılaşmanın ikinci yarısında da baskın bir performans sergilemek isteyen Gaziantep istediği performansı sergileyemedi beraberlik gölünü bulamadığı için maçı kaybetti.

Rakip takım Sivasspor 16. yenilmezlik maçına sahip oldu. Yenilmezlik serisini 16. maçını yükselten Sivasspor takımı oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Son haftalarda istediği başarıyı elde edemeyen Gaziantep futbol kulübü kalan haftalar iyi değerlendirmek için kendisine çeki düzen verecek.

GAZİANTEP’TE SON DURUM

Süper toto süper Lig’in 39. haftasında Gaziantep futbol kulübü kendi evinde üç puan kaybetti. Kaybettiği üç puanla 54 puanda kalan Gaziantep sekizinci sıraya geriledi.

Gaziantep futbol kulübünün son üç maçı kaldı. İlk olarak Kayserispor ile karşı karşıya gelecek olan Gaziantep ardından Rizespor ve Hatayspor ile karşı karşıya gelecek. Kalan maçlarını kazanmak isteyen Gaziantep futbol kulübü üç puanları toplamak sıralamasını yeniden yükseltmek istiyor.