GAZİANTEP 3 MAÇTIR GALİBİYETE HASRET

Posted by

Spor Toto Süper Lig’in 37. haftasında Gaziantep Futbol Kulübü kendi evinde Büyükşehir belediye Erzurumspor ile karşı karşıya gelecek. Spor Toto Süper Lig’in 37. haftasında 51 puanla sekizinci sırada giriş yapan Gaziantep futbol kulübü bu maçı kazanarak puanını arttırmak istiyor.

GAZİANTEP’İN HEDEFİ İLK 5

Süper toto süper Lig’in 37. haftasında Gaziantep futbol kulübü kendi evinde, kendi sahasında Büyükşehir belediye Erzurumspor ile karşı karşıya gelecek. Kırmızı siyahlı Gaziantep futbol kulübü bu maçı kazanarak hem puanını Emre sıralamasını yükseltmek istiyor. Sezonun ilk beş takımın içerisinde kapatmak isteyen Gaziantep futbol kulübü kalın haftalara galibiyetle tamamlamak istiyor. Son üç haftadır maç kazanamayan ve galibiyet hasretiyle yanıp tutuşan Gaziantep futbol kulübü bu hasretine Erzurumspor karşısında oynayacağım maçla son vermek istiyor.

Kendi evinde oynanacak olan maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Gaziantep futbol kulübü 90 dakikanın her saniyesinde sahada en iyi performansını sergilemek istiyor. Spor Toto Süper Lig’in ilk yarısında deplasmanda karşı karşıya geldi Erzurumspor ile bir birlik eşitlik sağlayan Gaziantep futbol kulübü ikinci karşılaşmayı kazanarak üç puanı elde etmek istiyor.

Süper toto süper Lig’in 36. haftasında Alanyaspor ile karşı karşıya gelen Gaziantep futbol kulübü deplasmanda oynadığı maçı kaybetti. Gaziantep futbol kulübü üç maçlık galibiyet hasretine son vermek ve üç puanı elde etmek istiyor. Alacağım üç puanla 54 puana ulaşacak olan Gaziantep futbol kulübü sekizinci sıradan altıncı sıraya yükselmiş olacak. Kalan haftaları kontrollü ve başarılı bir şekilde tamamlarsa ilk beş takımın içerisinde sezonu kapatabilecek olan Gaziantep futbol kulübü başarılarına başarı eklemek istiyor.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Gaziantep Futbol Kulübü: Çağlar, Olkowski, Djilobodji, Miranda, Tosca, Rashid, Vetrih, Maxim, Güray, Mirallas, Muhammet

Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Szumski, Murat, Gökhan, Hasan, Schwechlen, Boumal, Omolo, Obertan, Cenk Ahmet, Emrah, Gomes

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto süper Lig’in 37. haftasında Gaziantep futbol kulübü kendi evinde, kendi sahasında, Gaziantep kalyon Stadı’nda büyük şey belediye Erzurumspor ile karşı karşıya gelecek. Eleme potasında yer alan Erzurumspor takımı bu maçı kazanarak potadan çıkmak isterken Gaziantep futbol kulübü de bu maçı kazanarak hem puanını hem de sıralamasını arttırmak istiyor. Maçın hakemi Halis Özkahya olacak ve karşılaşmayı canlı olarak beIN Sports üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.