Fenerbahçe’de Slavacko Hazırlığı 4 Ağustos

Posted by

Sarı lacivertli Fenerbahçe takımı UEFA Avrupa Ligi 3. Ön eleme maçı kapsamında 4 Ağustos Perşembe akşamı kendi evinde kendi sahasında, İstanbul Ülker Kadıköy Stadyumu’nda Çekya temsilcisi Slavacko’yu konuk edecek.

Bu maçları kazanıp gruplara dahil olmak isteyen Fenerbahçe’de hazırlıklar yoğun bir şekilde sürüyor. Geniş bir kamp kadrosu ile kampa giren Fenerbahçe’de tek hedef galibiyet. Şsmpiyonlar Ligi maçlarında istediği performansı sergileyemeyen Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi’nde en iyi şekilde mücadele etmek istiyor.

Fenerbahçe’nin 25 kişilik Kadrosu

Taze teknik direktör Jorge Jesus 25 kişilik bir kamp kadrosu oluşturdu. Bu 25 kişilik geniş kadroda olan isimlerin dışında olmayan isimler daha çok dikkat çekti.

Serdar Aziz, Joao Pedro ve İrfan Can Kahveci sakat oldukları için maç kadrosunda yoklar. Nazım Sangare’de uzun süredir sakatlığı olduğu için maç kadrosunda yok. Pelkas ile Tisserand’ın neden olmadığı bilinmezken Max Meyer, Steven Caulker ve Samatta gibi isimler de kadroda yok.

Altay Bayındır, Ertuğrul Çetin, Gustavo Henrique, Luan Peres, Lemos, Novak, Attila Szalai, Willian Arao, Ferdi Kadıoğlu, Mert Hakan Yandaş, Diego Rossi, Valencia, Joshua King, Lincoln, Bruma, Arda Güler, Miha Zajc, Burak Kapacak, Crespo, İsmail Yüksek, Emre Mor, Berisha, Serdar Dursun, Osayi Samuel ve Muhammed Gümüşkaya maç için seçilen 25 kişilik ekipte yer alan isimler.

Pelkas’ın Hull City’e gidecek dedikoduları bugün itibariyle spor dünyasını kapladı. Fenerbahçe’de var olan geniş kadro dışında hala takıma gelenler ve gidecek olanlar var.

Bu sezon hem Avrupa Ligi’nde hem de ülkemizde Süper Lig’de mücadele edecek olan Fenerbahçe başarılarını bir bir elde edip kupaları kazanmak istiyor. Özellikle Avrupa Ligi maçlarında kendi prestiji için mücadele edecek olan Fenerbahçe için 4 Ağustos Perşembe akşamı oynanacak olan maç oldukça önemli.

Fenerbahçe’de Yeni Sezon

Taze teknik direktör Jorge Jesus’un sistemi ile tüm yaz hazırlanan ve yoğun bir hazırlık kampı geçiren Fenerbahçe bu sezonu istediği şekilde ve kendine yakışır bir biçimde başarılı geçirmek istiyor.

Ali Koç yönetiminde hiç şampiyonluk kazanamayan Fenerbahçe o senenin bu sene olmasını istiyor. Perşembe akşamı taraftarları ile beraber maça çıkacak olan Fenerbahçe onların desteklerini alarak bu maçı kazanıp tur şansını arttırmak istiyor.

Başarılar sarı kanarya Fenerbahçe!