FENERBAHÇE YİNE ŞAMPİYON OLAMADI

Posted by

Süper toto Süper Lig’de geriden gelerek Şampiyonluk için oldukça iddialı olan Fenerbahçe sezonu sonunda yine şampiyon olamadı. Uzun bir süredir şampiyonluk kupasını kaldıramayan Fenerbahçe gelecek sezon artık şampiyon olmak istiyor.

FENERBAHÇE SİVASSPOR MAÇINDA KUPA KAYBETTİ

Süper loto Süper Lig’in 41. haftasında Sivasspor ile karşı karşıya gelen Fenerbahçe zorlu da kendi karşısında maç kaybetti için üç puan kaybetti. Aynı hafta liderlik koltuğunda oturan Beşiktaş kendi evinde maç kaybetti için Fenerbahçe geçebilecek kaybetti için iyi takımına geçemedi. Çok önemli bir fırsatı kaçıra Fenerbahçe şampiyon olabilecek kendisi nasıl karşısında aldığı mağlubiyet şampiyon olamadı. Beraberlik durumunda bile belki şansı daha yüksek olacak olan Fenerbahçe bu şansı da tepti.

Erol Bulut’un ardından Fenerbahçe oldukça başarılı bir performans sergiledi. Emre belezoğlu yönetimindeki Fenerbahçe kayıpsız bir seri yakaladı. Ben spor maçına kadar oldukça başarılı bir performans sergileyen Fenerbahçe şampiyonluk yarışı nda çok önemli bir maçı kaybetti için son hafta, 42. haftada Kayserispor karşısında al bu galibiyetle sadece üç puan kazandı.

Sarı lacivertli Fenerbahçe takımı erol Bulut’un ardından başarılı bir performans sergilediler. Üzerindeki ölü toprağa atan Fenerbahçe her ne kadar geriden gelmiş olsa da başarılı olamadı. Son haftalarda toparlamaya çalışalım Fenerbahçe rakipleri karşısında istediği performansı sezonun başından bu yana sürdüremedi için puan gazabına uğradı. Sezonun başından bu yana belki de Erol’da. Daha iyi bir performans sergilemiş olsaydı Fenerbahçe şu an şampiyon Fenerbahçe olacaktı.

FENERBAHÇE’DE GELECEK SEZONA HAZIRLIK

Fenerbahçe takımında şu an gündem başkanlık seçimi olacağını söyledi. Ali koç adaylığını açıklarken aynı zamanda da teknik direktör konusunda da herkesin sorularına cevap verdi. Yeni sezonda Emre Belözoğlu ile devam etmeyeceğini sezon bitmeden de söyleyen Ali koç teknik direktör adaylarından da bahsetti. Löw, Dalic ve Favre en yüksek adaylar.

Sarı lacivertli Fenerbahçe gelecek sezona en başından itibaren iyi bir teknik direktör ve iyi bir kadroyla çıkıp şampiyonluk kazanmak istiyor. Gelecek sezon şampiyon olmak isteyen Fenerbahçe sezonun en başından bu yana istikrarlı bir performans sergileyerek işini son haftaya bırakmayacak.

Kanaryada sezon sonunda ayrılacak olan isimler belli olduktan sonra yeni transferler ile takımı daha da güçlendirmeyi düşünüyorlar. Fenerbahçe gelecek sezona ilk maçtan itibaren iyi bir şekilde başlayarak performansını en yüksek tutarak sezon ortasında iyi bir puan iyi bir sıralamaya sahip olmak istiyor.