EZELİ RAKİPLER MİLLİ OYUNCU İÇİN YARIŞACAK

Posted by

Süper Lig kapsamında yapılan mücadelelerle şampiyonluk yarışının en önemli 3 ekibi olan Beşiktaş Galatasaray ve Fenerbahçe arasında kıran kırana bir mücadele devam ediyor. şampiyonluk yarışında en iyi savaş veren iki Ezeli rakip Fenerbahçe ve Galatasaray bir yandan da gelecek sezon için kadrolarını güçlendirme çalışmalarına hız verdi.

2021-2022 sezonuna ve gidilmesi durumunda Avrupa kupalarında iyidir kadro ile mücadele etmek isteyen Süper Lig’in iki dev Kulübü Fenerbahçe ve Galatasaray transfer çalışmalarına hız verdi.

Sarı kırmızılı ekip Galatasaray ezeli rakibi sarı lacivertli ekip Fenerbahçe’nin kadrosunda dahil etmeyi planladığı milli takım futbolcusu yetenekli ismi kadrosuna dahil etmek için devreye girdiği öğrenildi.

ASLAN’DAN KANARYA’YA TRANSFER ÇALIMI HAZIRLIĞI

Sezon başlangıcında şampiyonluk ipini gözlemek adına birbirinden güçlü kadro kurarak Yıldız oyuncuları kadrolarına dahil ederek şampiyonluk yolunda Çetin bir mücadele ortaya koyan sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe ve sarı-kırmızılı ekip Galatasaray 2021-2022 sezonunda Avrupa kupalarında iyi bir kadro ile mücadele etmek için kadro güçlendirme çalışmalarına devam etti.

Spor Toto Süper Lig kapsamında göstermiş olduğu performans nedeniyle eleştiri oklarının hedefi haline gelmiş olan genç teknik direktör Erol Bulut Bir türlü ilk 11’i   oluşturan olması nedeniyle ezeli rakibe sarı-kırmızılı ekip Galatasaray’a derbi mücadelesinde mağlup olmuştu.

Geçtiğimiz kış transfer periyodunda kadrosunu İrfan Can Kahveci ve Mesut Özil gibi çok yetenekli oyuncular ile güçlendiren sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe Önümüzdeki sezonun transfer çalışmalarına şimdiden başladı.

Bunun yanı sıra sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’nin Talip olduğu ve Türk Milli Takımı formasını da terleten yetenekli oyuncu için sarı-kırmızılı ekip Galatasaray da devreye girdi.

KİRALIK SÖZLEŞMESİ BİTİYOR

Medyada yer alan haberler doğrultusunda alınan bilgilere göre sarı kırmızılı ekip Galatasaray Fenerbahçe’nin gündeminde oturan milli oyuncu için düğmeye bastığı söylendi.

İçerisinde bulunduğumuz sezon itibarıyla kiralık sözleşmesi sona erecek olan yetenek Cengiz Ünder’i kadrosuna dahil etmeyi planlayan sarı-kırmızılı ekip Galatasaray istediği rakibi Fenerbahçe’ye bu transferle çalım atmayı planlıyor.

Bonservisi İtalyan Kulübü Roma’da bulunan milli futbolcu Cengiz Ünder Galatasaray’ın radarına girdi. Sarı kırmızılı ekip Galatasaray Cengiz Ünder’e kiralık olarak kadrosuna dahil etmek istiyor.