EROL BULUT İÇİN SON MAÇ

Posted by

Fenerbahçeli teknik direktör Erol bulut son haftaların en popüler konusu haline geldi. Sezonun başından beri aslında bir türlü dikiş tutturamayan Fenerbahçe bir kazanıyor bir kaybediyor bir kazanıyor bir kaybediyordum.

Bir türlü istikrarlı bir galibiyet ya da istikrarlı bir mağlubiyet yaşayamayan Fenerbahçe nasıl bir performans sergilediğini aslında başarılı mı ya da başarısız bir takım mı olduğunu bir türlü kestiremiyordum. Rakiplerine korku salmak şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemek isteyen Fenerbahçe her hafta başka bir darbe alarak beklenmedik mağlûbiyetler yaşayarak aslında şampiyonluk yolunda hiç olmadı yaralar alarak ilerliyordu.

EROL BULUT’UN DURUMU

Fenerbahçeli öğrenciler artık Erol Bulut’u sevmediklerini onun kararlarını tasvip etmediklerini sesli bir şekilde söylemeye başladılar. Özellikle son haftalarda oynanan maçlarda öğrencilerin mutsuz yüzleri takım içerisinde yer alan gergin hallerin sahaya yansıması ve mutlu bir şekilde yerine mutsuz bir şekilde sahaya çıkan

Fenerbahçeli öğrenciler yönetimden Erol bulut hakkında nihai bir karar almasını istediler. Öğrencilerin bu durumunu fark eden Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu öğrencilerle konuşmaya başladılar.

Fenerbahçeli futbolcular özellikle Erol Bulut’un kendileriyle mesafeli bir iletişim kurmasından yakındılar. Erol Bulut’un ilk 11 konusundaki tutarsızlığı ve istikrarsızlığı aslında maç galibiyetlerine oldukça yansıyan bir formül oldu. İlk 11’e çıkmak isteyen ve kendisini göstermek isteyen oyuncular yedek kulübesinde otururken sakatlığı daha yeni bitmiş oyuncuların ilk 11’de yer alması herkesin kafasında soru işaretlerine neden oldu.

Caner Erkin Pelkas, Thiam ve Mesut Özil oyundan alındıkları sırada teknik direktör Erol Bulut’a tepki göstermişti.

Son olarak bu tepki gösterenlerden Caner Erkin üç hafta boyunca maç kadrosunda yer almayarak cezalandırılmıştır adeta. Sonrasında teknik hocasından özür dileyen Caner Erkin tekrar maç kadrosunda Yarılarak cezasının bittiğini taraftarlara belli etmişti.

Son haftalarda performans düşüklüğü yaşayan Fenerbahçe Beşiktaş derbisinde nasıl bir performans sergileyecek nasıl bir ilk 11’de maça çıkacak oldukça merak ediliyor. Beşiktaş derbisi Erol Bulut’un son maçı olabilir. Özellikle sosyal medyada Gençlerbirliği maçının ardından istifa et sözleriyle etiket kullanan Fenerbahçeli taraftarlar bir an önce Erol Bulut’un takımdan gitmesini istiyor.

Artık kocalarını sevmediğini sesli bir şekilde dile getiren Fenerbahçeli oyuncular da hocalarının gitmesini ve kendilerine gerçekten onlarla iyi bir iletişim kuran bir hocayla yola devam etmek istediklerini takımın diğer kişilerine ilettiler.

EROL BULUT’UN İSTİKRARSIZLIĞI

Hem ilk 11 konusundaki istikrarsızlığı hem de öğrencileri ile iletişime geçme işi hususunda Erol Bulut çokça eleştirilere sebep olmuştur ilk 11’de yer almak isteyen performansını sahada göstermek isteyen oyuncularını hiçbir açıklama yapmayan Erol Bulut öğrencilerini sevgisini ve saygısını dün geçtikçe adım adım kaybetti.

Yönetimin saygısını ve sevgisini de aldığı komik ve beklenmedik maçlar karşısındaki mağlûbiyetlerle alan Erol Bulut zaten neredeyse haftalar öncesinde taraftarlar tarafından sevilmeyi çoktan bırakmıştı.

Erol Bulut’un Beşiktaş derbisindeki performansı nasıl olacak nasıl bir oyun kuracak takımıyla beraber iletişime geçecek mi onların sorunlarını ve isteklerini dinleyecek mi ona göre bir aksiyon alacak mı oldukça merak ediliyor.

Hafta sonu özellikle 31. haftanın en çok merak edilen maçı şüphesiz ki Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisi bakalım maç sonucunda hangi taraf gülecek ve Fenerbahçe de Erol Bulut devri kapanacak mı yoksa bir süre daha Erol Bulut yönetimde olacak mı bilinmiyor.