DORUKHAN PROBLEMİ ÇÖZÜLMEDİ

Posted by

Süper Lig’in Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ta sürem sonu sözleşmesi bitecek olan Dorukhan Toköz ile alakalı flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Siyah-beyazlıların senelik 7 milyon TL ve maç başı 100 bin TL önerilmiş olduğu star futbolcu takımdan ayrılmak istediğini yönetime iletti.

İspanyol basınında yer edinen haberde Galatasaray’ın da istediği Dorukhan için yapılacak öneri de duyuruldu. Süper Lig’in Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş ‘ta geçirme sürecinin gündemi olan Dorukhan Toköz ile alakalı belirsizlik devam ediyor.

Sezon sonu sözleşmesi bitecek ve siyah beyazlılar ile hemen hemen bir anlaşmaya varamayan Dorukhan Toköz ile alakalı flaş bir iddia ortaya atıldı.

Süper Lig’in Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ın senelik 7 milyon TL ve maç başı 100 bin TL teklifinde bulunmuş olduğu Milli futbolcu için İspanyol kadrosu Real Betis devreye girmişti.

İspanyollar sürem sonucunda sözleşmesi bitecek olan futbolcu için bonservis bedeli ödemeyeceğinden ötürü transferi erkenden bitirmenin planlarını yapıyor.

SÖZLEŞME YENİLEMEYECEĞİ BELİRTİLMİŞTİ

Süper Lig’in Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ta geçirme sürecinin gündemi olan Dorukhan Toköz ile alakalı belirsizlik devam ediyor. Siyah-beyazlıların senelik 7 milyon TL ve maç başı 100 bin TL önerilmiş olduğu star futbolcu takımdan ayrılmak istediğini yönetime iletti.

Real Betis’in Dorukhan’ı bonservisinin elinde olması sebebiyle listesine aldığını iddia eden İspanyol basını, 24 yaşındaki futbolcunun sürem sonu ayrılığı kafasına koyduğunu yazmıştı. Lazio ve Udinese’nin de isteği Dorukhan’ın kati olarak Avrupa’ya gitme sonucu almış olduğu vurgulanmıştı.

REAL BETİS’İN TEKLİFİ BELLİ

İspanyol basınında yer edinen haberde Real Betis’in Dorukhan Toköz’e yapacağı öneri belli oldu. İspanyollar sürem sonucunda sözleşmesi bitecek olan futbolcuya 2 senelik kontrat ve senelik 1.5 milyon Euro önerecek. Haberde ek olarak Dorukhan’ın ayrılmak istediğini Süper Lig’in Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’a bildirdiği iddia edildi.

Beşiktaş’ın senelik 7 milyon TL ve maç başı 100 bin TL teklifinde bulunmuş olduğu Milli futbolcu için İspanyol kadrosu Real Betis devreye girmişti. İspanyollar sürem sonucunda sözleşmesi bitecek olan futbolcu için bonservis bedeli ödemeyeceğinden ötürü transferi erkenden bitirmenin planlarını yapıyor.