BEŞİKTAŞ’IN YILDIZI PARILDADI

Posted by

Siyah Beyazlı Süper Lig’in tekrar lider koltuğuna, tahtına oturan Beşiktaş takımının yönetimi sürem sonucunda bonservisini almayı düşündüğü ve bunun için çalışmalar başlattığı kiralık oyunculardan önde gelen Ghezzal, 11 asistini 6 değişik isme yaptı.

Yıldız futbolcunun en çokça gol pası verdiği adlar Vincent Aboubakar ve Domagoj Vida oldu. İki yıldız, Ghezzal’ın 3’er asistini ağlarla buluşturdu. Rachid Gehzzal takım için özellikle de golle buluşma öncesinde yaptığı asistler ile takımını şaha kaldırıyor.

GHEZZAL ŞOV YAPIYOR

Süper Lig’de dişli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe ile kıran kırana bir savaşım vermeye devam ederken liderlik koltuğunu sarı kırmızlılardan alan ve Sergen Yalçın yönetiminde gösterdiği performansla, çizdiği biçim grafiği ile taraftarın takdirini toplayan Siyah Beyazlı takım Beşiktaş‘ın yaz aktarma sürecinin sonucunda ekibine katmış olduğu ve evraklarını moto kurye ile TFF’ye ulaştırdığı Rachid Ghezzal, sezonun geride kalan bölümünde Vincent Aboubakar ve Cyle Larin ile takıma en çokca katkı elde eden adların başlangıcında geldi.

Sabah’ın haberine nazaran Cezayirli sağ kanat oyuncusu, verdiği 11 gol pasıyla Süper Lig’in asist krallığı yarışında ilk sırada yer alırken Avrupa’nın mühim ligleri baz alındığında da ismini zirveye yazdırdı.

29 PUAN TOPLADI

Süper Lig’de dişli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe ile kıran kırana bir savaşım vermeye devam ederken liderlik koltuğunu sarı kırmızlılardan alan ve Sergen Yalçın yönetiminde gösterdiği performansla, çizdiği biçim grafiği ile taraftarın takdirini toplayan Siyah Beyazlı Süper Lig’in tekrar lider koltuğuna, tahtına oturan Beşiktaş takımının yönetimi sürem sonucunda bonservisini almayı düşündüğü ve bunun için çalışmalar başlattığı kiralık oyunculardan önde gelen Ghezzal, 11 asistini 6 değişik isme yaptı. Bunlardan en oldukça faydalanan futbolcular ise harika golcü isim Aboubakar ve tecrübeli stoper Domagoj Vida oldu.

İki oyuncu, 28 yaşındaki yıldızın 3’er asistlik ikramını geri çevirmeyerek topu ağlarla buluşturmayı başardı. Bir de golü olan Ghezzal’ın skora katkı yapmış olduğu 11 maçın 9’unu Beşiktaş kazanırken, iki karşı karşıya gelme ise beraberlikle bitti.

Siyah Beyazlı takım Beşiktaş yönetiminin sürem sonucunda bonservisini almayı organize ettiği kiralık oyunculardan önde gelen Ghezzal, 11 asistini 6 değişik isme yaptı. Yıldız futbolcunun en çokca gol pası verdiği adlar harika golcü isim Vincent Aboubakar ve tecrübeli stoper Domagoj Vida oldu. İki yıldız, Ghezzal’ın 3’er asistini ağlarla buluşturdu.