BEŞİKTAŞ‘IN YENİ TEKNİK DİREKTKÖRÜ BRUNO PİNHEİRO

Posted by

Siyah beyazlı takım Beşiktaş‘ta süper lig ve şampiyonlar liginde alınana kötü sonuçlar ardından teknik adam Sergen Yalçın ile yollar ayrılmıştı.

Teknik direktör Sergen Yalçın ‘In ayrılığı sonrasında kimin takımın başına getirileceği konuşulurken geçici olarak alt yapı dan 19 yaş altı takımı teknik direktörü Önder Karaveli ile yola devam eden kara kartal kısa süre de teknik adam krizini de çözmek istiyorlar.

Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının ardından Beşiktaş’ta teknik direktör arayışları devam ederken aradıkları teknik adamı Portekiz de buldular.

45 yaşındaki tecrübeli teknik adam BrunoPinheiro kara kartal ın yeni teknik direktörü oldu diye biliriz.

Siyah beyazlı takım 45 yaşındaki Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro ile her konuda anlaşma sağlayan siyah beyazlı takım ile 1,5 yıllık anlaşma imzalamaları bekleniyor.

Portekizli teknik adam şuan da Portekiz liginde görevine aktif olarak görevine devam eden teknik adam EstorilPraia takımının başında.

PORTEKİZLİ TEKNİK DİREKTÖR BRUNO PİNHEİRO

PORTEKİZLİ TEKNİK DİREKTÖR BRUNO PİNHEİRO

Siyah beyazlı takımın her konu da anlaşmaya vardığı 45 yaşında olan Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro Portekiz lig ekiplerinden olan Estoril Praia‘nın başında görevine devam ediyor. Pinheiro kulübü ile olan sözleşmesini feshettikten sonra kısa süre de İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

Siyah beyazlı takım Beşiktaş Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro1,5 yıllık sözleşme imzalayarak takımın başına geçirmeyi planlıyorlar. Siyah beyazlı takım için yeni baştan bir oluşum için daha önce de yaptığı işlere bakıldığında en doğru teknik adamlardan birisi diye biliriz. Takımı kısa süre de toparlaması yeni bir hava katması beklenen teknik adam yönetim ile de düşünceleri uyuşması halinde bam başka bir Beşiktaş izleyebiliriz.

Genç oyunculara da önem veren 45 yaşındaki teknik adam bu anlamda kara kartalın öz kaynaklarında ki oyuncular içinde büyük bir fırsat olmuş olacak.

PINHEIRO’NUN TAHTİK VE HÜCUM YÖNÜ GÜÇLÜ

PINHEIRO’NUN TAHTİK VE HÜCUM YÖNÜ GÜÇLÜ

45 yaşında olan Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro UEFA-Pro lisans bulunan teknik adam 4 – 3 – 3 tercih ettiği diziliş sistemi ile sahada oluyor. 45 yaşındaki teknik adam Antrenörlük kariyerine Benfica altyapısında başlayan Bruno Pinheiro sonrasında sırası ile Belenenses, Electrico gibi kulüp takımlar da görev alırken, Katar U – 19 ve U – 20 milli takımlarını çalıştırdı.

Hücum yönü güçlü olan tecrübeli teknik adam genelde takımları ile açık ve gol arayan bir oyun planı sistemi ile sahada olmayı tercih ediyor.

PINHEIRO’NUN 2. LİG’DEN 1. LİG’E ÇIKMA BAŞARISI

45 yaşında olan Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro geçen sezon göreve geldiği Estoril’i Portekiz 2. Ligin’ den 1. Lig’ e çıkarma başarısı yakalamış bir teknik adam.

Takımı ile 1. Lige çıkmakla kalmayıp lig de en güçlü takımlarından ardından Porto, Sporting, Benfica veBraga’ nın ardından Portekiz Ligi’ nde 5. sırada bulunuyorlar.