BAŞKENT DERBİSİNDE TAKIMLAR ÜÇ PUAN PEŞİNDE

Posted by

Ankaragücü Gençlerbirliği takımları bugün, 11 Nisan Pazar günü saat 16:00’da başkent dersi kapsamında karşı karşıya gelecekler.

Spor Toto Süper ligin ilk yarısında başkent derbisi berabere tamamlanmıştı ve  her iki takımda bir puan olarak sağdan ayrılmış. Bugün süper toto süper Lig’in 34. haftasında her iki takımda beraberlik sonucu yerini üç puan kazanarak sahadan ayrılmak ve galibiyeti elde etmek istiyorlar.

BAŞKENT DERBİSİNDE TAKIMLAR HAZIR

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftasında Ankaragücü ve Gençlerbirliği karşı karşıya gelecek. Başkent derbisi olarak adlandırılan bu karşılaşmayı her iki takımda kazanmak istiyor. Süper Toto Süper ligin ilk yarısında berabere sonuçlanan başkent derbisinde her iki takımda bir puan alarak sahadan ayrıldı.

Bugün, 11 Nisan Pazar günü saat 16:00’da hem Ankaragücü hem de Gençlerbirliği üç puan için sahaya çıkacak ve 90 dakikanın her saniyesinde ter dökecek. Maçı kazanmak için sahaya çıkacak olan takımlardan hangisi maçı kazanacak hangi tarafın yüzü gülecek şimdiden merak ediliyor. Her iki teknik adamla her iki takımın oyuncuları da maçı kazanarak üç puanı kendi hanelerine yazdırmak istiyorlar.

Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan takımlar kampa girmişlerdi. Yoğun ve tempolu bir hazırlık kampından sonra maç için hazır olan Ankaragücü Gençlerbirliği takımları 90 dakika boyunca Ankara Eryaman Stadı’nda kozlarını paylaşacaklar.

Her iki takımda maçı kazanarak üç puanı kazanmak istiyor. Gençlerbirliği üç puanı kazanarak selam ve odasından çıkmak isterken Ankaragücü de orada sıralara yaklaşmak istiyor. Her iki takımın da her iki teknik adamın da hedefleri farklı ve hangi tarafın hedefleri gerçekleşecek hangi taraf kazanacak şimdiden merak ediliyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto süper Lig’in 34. haftasında Ankara Eryaman Stadı’nda başkent derbisi oynanacak. Karşılaşma bugün, 11 Nisan Pazar günü saat 16:00’da başlayacak ve karşılaşmanın hakemi Serkan Tokat olacak. Tüm hazırlıklarını özenli bir şekilde tamamlayan her iki takımda maçı kazanmak için sahaya çıkacak. 90 dakika boyunca sahada ter dökecek olan Başkent temsilcileri maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Karşılaşmayı canlı olarak beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.