ASLAN GALATASARAY’DA TRANSFER İÇİN SÜRPRİZ İSİM

Posted by

Önümüzdeki sezonun kadro yapılanma çalışmalarına başlayan Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı Avrupa fatihi ekibi Galatasaray’da öncelik orta saha mevkisine verilmiş durumda.

Kiralık sözleşmeleri sona erecek futbolcuların yerine arayışlarda bulunan Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı Avrupa fatihi ekibi Galatasaray, aradığı ismi İçerisinde bulunduğumuz sezonda beklenmedik bir performans göstererek yukarıları zorlayan Akataş Hatayspor’da buldu.

Ara transfer döneminde Akdeniz ekibinden Aaron Boupendza’yı isteyen ancak anlaşma sağlayamayan Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı Avrupa fatihi ekibi Galatasaray, takımdan ayrılmak isteyen bir başka yıldızı kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı Avrupa fatihi ekibi Galatasaray orta sahası sezon sonunda tam anlamı ile boşalacak. Etebo, Gedson ve Belhanda’nın sözleşmeleri bitecek.

Taylan Antalyalı için de İtalya’dan teklifler gelmeye başlaması ile birlikte orta sahaya takviye için yurt içi ve dışından arayışlar başladı.

RAYANE AABID GÜNDEMDE

Sezon sonu için şimdiden kolları sıvayan sarı-kırmızılıların, Hatay’dan Rayane Aabid’i de gündemine aldığı öğrenildi. Bu sezon 24 maçta 2 gol, 2 asist ile oynayan 29 yaşındaki Fransız oyuncunun, içerisinde bulunduğumuz sezonda beklenmedik bir performans göstererek yukarıları zorlayan Akataş Hatayspor’un sözleşme yenileme teklifine cevap vermediği ve takımdan ayrılmak istediği öğrenildi.

TEKLİF BEKLİYOR

İçerisinde bulunduğumuz sezonda beklenmedik bir performans göstererek yukarıları zorlayan Akataş Hatayspor’un bu sezon 18 golle gol krallığının zirvesinde bulunan isim Aaron Boupendza ile birlikte en istikrarlı ve en başarılı futbolculardan birisi olan dikkat çeken Aabid’in Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı Avrupa fatihi ekibi Galatasaray’dan teklif gelmesini merakla beklediği ifade edildi.

Süper Lig’de bu sezon 24 maçta forma giyen Rayane Aabid, 2 gol ve 2 asistlik performans sergiledi. Önümüzdeki sezonun kadro yapılanma çalışmalarına başlayan Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı Avrupa fatihi ekibi Galatasaray’da öncelik orta saha mevkisine verilmiş durumda.

Kiralık sözleşmeleri sona erecek futbolcuların yerine arayışlarda bulunan Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı Avrupa fatihi ekibi Galatasaray, aradığı ismi Hatayspor’da buldu.