ALTAY BAYINDIR’A NAZAR DEĞDİ

Posted by

Süper lig kapsamında zirvedeki siyah-beyazlı ekibi yakından takip etmeye sürdüren ve şampiyonluk yolunda Beşiktaş’ın puan kaybetmesini bekleyen sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’ye Altay Bayındır dan kötü haber geldi. El bileğinde kırık olduğu öğrenilen ve ameliyat edilmesi planlanan genç file bekçisinin sezonu kapattığı bildirildi.

SAKATLIK SONRASI AÇIKLAMA YAPILMIŞTI

Içerisinde bulunduğumuz sezon itibarıyla harika bir performans ortaya koyarak adeta sarı-lacivertli ekibi sırtlayan ve göstermiş olduğu performans ile Türk futbolseverlerin taraflı tarafsız takdirini toplayan genç yıldız Altay geçirmiş olduğu sakatlık nedeniyle sezonu kapattığı öğrenildi. yetenekli kaleci El bileğinde tespit edilen kırığın ardından ameliyat olacağı öğrenildi genç file bekçisi 2020/2021 sezonun kalan karşılaşmalarında forma giyme şansı yakalayamayacak. 

sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’den olay ile alakalı Resmi açıklama geldi. kulüp file bekçisi Altay Bayındır’ın antremanda should i duymadın yapılırken el bileği travması geçirdiğini Acıbadem Hastanesinde kontrol yapılmasının ardından çekilen MR  sonucunda el bileğinde kırık oldu öğrenildiği ve oyuncunun ameliyat edilmesine karar verildiği açıklandı.

AMELİYAT GERÇEKLEŞTİ

Sarı-lacivertli ekip TEM İdman sırasında şanssız bir şekilde el bileğinden sakatlanan genç ve yetenekli kaleci Altay Bayındır ameliyat edildi. Sarı-lacivertli kulüp Fenerbahçe Ameliyat hakkında açıklamalarda bulundu ve oyuncunun ameliyatının başarılı geçtiği bildirilirken genç file bekçisinin en kısa zamanda takıma dönmesi için temennilerde bulunuldu.

şanssız sakatlık geçiren Altay Bayındır ise ameliyatın ardından yaptığı açıklamada yaşadığı sakatlık sebebiyle ve elinde tespit edilen kırık nedeniyle sarı-lacivertli kulüpten ayrı kalacağı için üzgün olduğunu belirten Altay Bayındır Ameliyatının İyi geçtiğini ve güçlü olduğunu belirtirken olabilecek en kısa zamanda ve daha iyi bir şekilde dikkatli olarak sahada yer alacağını söylerken destek mesajları gönderenlere ve Geçmiş olsun dileklerinde bulunanlara teşekkürlerini iletti.

Süper Lig kapsamında yapılan 34 karşılaşmada Hatayspor Galatasaray Denizlispor Kasımpaşa Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor HES kablo Kayserispor Çaykur Rizespor rabzonspor İttifak Holding Konyaspor ve Denizlispor mücadelelerinde kalesini gole kapatmayı Başaran yetenekli ve genç file bekçisi Altay Bayındır gol yedi karşılaşmalarda bile göstermiş olduğu harika performans ve yapmış olduğu kritik kurtarışlar ile sarı-lacivertli ekibe birçok puan kazandırmıştı.