ABDULLAH HOCA’NIN TRANSFER HEDEFLERİ

Posted by

Bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un başarılı teknik direktörü Abdullah Avcı geçtiğimiz sezonun şampiyon ekibi Medipol Başakşehir’in teknik direktörlük koltuğuna otururken yetenekli bulduğum Visca’yı bir numaralı transfer Hedef olarak belirlemesinin ardından, bordo-mavili ekibin yönetimine içerisinde bulunduğumuz sezonun bitmesinin ardından kontratı bitecek olan isimlerden Salih Uçan, Koita ve Sabaly’nin kadroya dahil edilmesi için kesin olarak istekte bulundu.

Bordo mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un yetkilileri ise bu oyunculara kadroya dahil etmek için çalışmalarına başladı.

LİSTEDE ÖNEMLİ 4 İSİM VAR 

2021-2022 sezonunun kadro iskeletine oluşturmak amacıyla çalışmalarına devam eden bordo-mavili Karadeniz temsilcisi transfer politikasını geniş bir yelpazede devam ettirmeye amaçlıyor. Bordo mavili ekipte birçok futbolcu hakkında dedikodular dolaşırken tecrübeli teknik direktör Abdullah Avcı’nın listesindeki en önemli isimler belli oldu.

İçerisinde bulunduğumuz sezonda itibarıyla geçtiğimiz sezonun şampiyon ekibi Medipol Başakşehir ile yollarını ayırmak isteyen edin Visca’yı kadrosuna dahil etmek isteyen fırtına Bunun yanı sıra sezonun bitimi itibariyle kontratlarında sonu yenilecek olan yetenekli oyunculardan Salih Uçan, Koita ve Sabaly’i kadrosuna dahil etmek istiyor.

BEDAVAYA GELECEKLER

Bordo mavili Karadeniz temsilcisi Sezon sonunda sözleşmeleri sona ermesi nedeniyle herhangi bir bonservis bedeli bulunmayan oyuncuları kadrosuna dahil etmek isterken geçtiğimiz kış transfer periyodunda da gündeme gelmiş olan İstanbul temsilcisi Kasımpaşa’nın hücum oyuncusu Koita, sezon sonu itibariyle bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’a gelmeye olumlu bakıyor.

30 yaşındaki deneyimden forvet Abdullah Avcı tarafından yedek santrafor olarak düşünülüyor. Tecrübeli orta saha oyuncusu Salih Uçan ile Süper Lig’de birçok kulüp ilgilenirken tecrübeli teknik direktör Abdullah Avcı Gençlerbirliği’nden kadroya dahil edilmiş olan berat transferinde olduğu gibi Salih Uçan transferinde de devreye girecek.

27 yaşındaki yetenekli orta saha oyuncusu Trabzonspor’da forma giymesi durumunda ilk 11’de yerinin Garanti olacağı ve göstereceği performans ile A milli futbol takımımızda da kadroda yer alacağı düşüncesinde.  2021-2022 sezonunun kadro iskeletine oluşturmak amacıyla çalışmalarına devam eden bordo-mavili Karadeniz temsilcisi transfer politikasını geniş bir yelpazede devam ettirmeye amaçlıyor. Salih Uçan, Edin Visca, Koita ve Sabaly için girişimlere başlandı.